2016-2017 Yılı Öğrenci Yurtları Kayıt Listesi!

2016-2017 Yılı Öğrenci Yurtları Kayıt Listesi!

2016-2017 yılı “Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarımıza” kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrencilerin isimleri açıklandı.

Eklenme Tarihi: 06 Eylül 2016 Salı

Beşiktaş Belediyesi’ne ait kız ve erkek öğrenci yurtlarına kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrenciler belli oldu.

ÖZGECAN ASLAN YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU’NA
KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
İSİM
ÜNİVERSİTE
1- Aleyna Dilşah TANYERİ Galatasaray Üniversitesi
2- Aysun KOLAY Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
3- Begüm ÇİÇEKYURT YTÜ
4- Berna ÇEBİ YTÜ
5- Beste YASAK YTÜ
6- Beyza KULTAN Galatasaray Üniversitesi
7- Buse CİRİT  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
8- Büşra VARLIKLI YTÜ
9- Ceren ORHAN Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
10- Ceyda YETİM Galatasaray Üniversitesi
11- Dila Nur ASLAN Galatasaray Üniversitesi
12- Ekin Özlem ŞEVİK YTÜ
13- Elif Gamze APAYDIN Galatasaray Üniversitesi
14- Elif İklim RENÇBER Galatasaray Üniversitesi
15- Evrim DİNÇER Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
16- Ezgi Eda YATKIN Galatasaray Üniversitesi
17- Ezgi UYSAL Galatasaray Üniversitesi
18- Ezgi YÜCEL YTÜ
19- Fatma Ayşegül EVCİMEN Galatasaray Üniversitesi
20- Gamze AKSOY Boğaziçi Üniversitesi
21- Gamze TAN Galatasaray Üniversitesi
22- Gökçe Türkü KARAYILAN Galatasaray Üniversitesi
23- Hande DİLMAN YTÜ
24- Hatice Merve YAZAR Galatasaray Üniversitesi
25- Hazal ÖZDEMİR YTÜ
26- Irmak ALP Galatasaray Üniversitesi
27- İlayda UZGÖR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
28- Kardelen EVCİMEN Galatasaray Üniversitesi
29- Melike KARAGÖZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
30- Meryem Esin ÇEKİÇ Galatasaray Üniversitesi
31- Mihrab ÇAPAN YTÜ
32- Mükerrem Bilge Can Galatasaray Üniversitesi
33- Nilüfer DERELİOĞLU Galatasaray Üniversitesi
34- Nur Sena DUMAN Galatasaray Üniversitesi
35- Öykü ŞİMŞEK YTÜ
36- Öykü Yağmur AYÇIK YTÜ
37- Özenç AYBEK YTÜ
38- Özge Sevgi MERT Galatasaray Üniversitesi
39- Rabia Banu PEKEL YTÜ
40- Reyhan DAĞCI Galatasaray Üniversitesi
41- Sema Nur YILDIZLAR YTÜ
42- Seyhan KİBAR YTÜ
43- Sıla YILMAZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
44- Simge AKDENİZ YTÜ
45- Sümeyye SALTI YTÜ
46- Şaden KARCI Boğaziçi Üniversitesi
47- Tuğçe BAĞDIR Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
48- Yeşim KILIÇ Galatasaray Üniversitesi
49- Zelal Ezgi ÖZBEK YTÜ


YÜKSEK ÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU’NA
KAYIT YAPTIRMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
İSİM ÜNİVERSİTE
1- Haluk BÖYÜK Galatasaray Üniversitesi
2- Deniz TANRIVERMİŞ YTÜ
3- Mehmet fatih DEMİRCİ YTÜ
4- Alp Eren ÖZALP YTÜ
5- Hasan İnanç DİNÇER YTÜ
6- Hasan Emir YENİLMEZ YTÜ
7- Berke Can ÖRENGÜL YTÜ
8- Serhat Bahadır ERDİM YTÜ
9- Batuhan İLİK YTÜ
10- Adnan Can KOÇ YTÜ
11- Hasan KATİPOĞLU YTÜ
12- Ulaş PİRİNÇÇİ YTÜ
13- Ender DALMAZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
14- Melih SAKIZ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
15- Umutcan USLUBAŞ Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
16- Berk KONUK Galatasaray Üniversitesi
17- Baran AĞ Galatasaray Üniversitesi

Yeni Haberler