Rehabilitasyon Merkezimiz Canlı Yayında!

Rehabilitasyon Merkezimiz Canlı Yayında!

Beşiktaş Belediyesi, Sokak Hayvanları Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yeni bir uygulamayı hizmete sundu.

Eklenme Tarihi: 01 Aralık 2017 Cuma

Beşiktaş Belediyesi Sokak Hayvanları Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi binası içerisinde bulunan odalara kamera kayıt sistemi kuruldu. Böylelikle minik dostlarımızın odaları; Rehabilitasyon Merkezi içine kurulan ekranlarda 24 saat, internet üzerinden ise 12.00-13.00 ile 15.30-16 30 saatleri arasında canlı olarak izlenebilecek.

Rehabilitasyon Merkezimizdeki kedi ve köpek odalarını, 12.00-13.00 ile 15.30-16 30 saatleri arasında aşağıdaki linklerden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Oda 1 izlemek için Tıklayınız.
Oda 2 izlemek için Tıklayınız.
Oda 3 izlemek için Tıklayınız.
Oda 4 izlemek için Tıklayınız.

Kamera kayıtları Rehabilitasyon Merkezimiz içerisindeki ekranlardan 24 saat boyunca anlık olarak izlenebilmektedir.

Veteriner işleri Müdürlüğümüz 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunu ilgili uygulama yönetmeliğinin 7. maddesi gereğince yasal dayanak altında çalışmalarını sürdürmektedir. Merkezimizde sahipsiz hayvanlara yönelik tedavi ve ameliyatların yanı sıra, röntgen ve kan tetkikleri de yapılmaktadır. Yerel hayvan gönüllülerinin getirmiş olduğu ve ekibimizce alınan hasta sokak hayvanlarının günlük tedavileri de haftanın 7 günü hizmet veren merkezimizde gerçekleştirilmektedir. Muayene ve tedavileri tamamlanan dostlarımız, iyileşme sonrası yasa gereği yaşadıkları sokağa bırakılmaktadır.

Yeni Haberler