Şehitlerimizi Anıyoruz…

Şehitlerimizi Anıyoruz…
Beşiktaş Belediyesi, 10 Aralık 2016’da gerçekleşen hain terör saldırısı sonucunda şehit düşen polislerimiz ve vatandaşlarımız için anma programı düzenliyor. Anma törenine; Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, meclis üyeleri, ilçe protokolü ve vatandaşlar katılacak.

"Geçtiğimiz yıl, Beşiktaş Vodafone Park çevresinde iki ayrı noktada gerçekleşen terör saldırılarında 39’u polis olmak üzere 46 vatandaşımızı şehit verdik. En temel insan hakkı olan yaşama hakkını hedef alan bu tür eylemler, hiç kuşkusuz Beşiktaş’ın barış ve kardeşlik değerlerini de hedef alıyor…

Toplumun huzurunu bozmaya yönelik bu eylemi asla unutturmamak için saldırıların yıl dönümünde Şehitler Tepesi’nde şehitlerimizin anısına saygı duruşunda bulunacak ve dualar edeceğiz.

İnsanlığın ortak değerleri için buluşacağımız bu anma etkinliğinde sizlerin aramızda olması, teröre karşı duruşumuzu daha da sağlamlaştıracak, bizlere manevi güç verecek… Şehitlerimizin anılarına, tarihin ortak vicdanının sesi olan Beşiktaş’tan sahip çıkacağımız anma toplantımıza katılımınızdan büyük bir onur duyacağız."

Av. Murat Hazinedar
Beşiktaş Belediye BaşkanıProgram:

Tarih: 10 Aralık 2017
Saat: 17.45 Sinan Paşa Camii’nde Mevlid-i Şerif (Beşiktaş)
Saat: 22.49 Beşiktaş Şehitler Tepesi (Vodafone Park)