Dünya Temizlik Günü'nde Beşiktaş’ı Vatandaşlar Temizledi!

Dünya Temizlik Günü'nde Beşiktaş’ı Vatandaşlar Temizledi!

Beşiktaş Belediyesi Dünya Temizlik Günü'nde anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018 Çarşamba

Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç çöp topladı...
Beşiktaş Belediyesi Dünya Temizlik Günü'nde anlamlı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Darphane alanında toplanan vatandaşlar, belediye personeliyle birlikte Beşiktaş’ın sokak ve caddelerindeki çöpleri topladı. Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç da çöp toplayarak etkinliğe destek verdi. Zaman zaman çevreyle ilgili sloganların atıldığı etkinliğe çevre sakinlerinin ilgisi yoğun oldu.

Başkan Vekili Doğaç, eline süpürgeyi alarak dükkan önlerini temizledi!
Beşiktaş Belediyesi, Dünya Temizlik Günün'de, çevre kirliliğine dikkat çekmek için etkinlik düzenledi. Emirhan Caddesi, Beşiktaş Çarşı, Ihlamur Dere Caddesi başta olmak üzere Beşiktaş’ın sokak ve caddelerindeki çöpleri vatandaşlar ve belediye personeli topladı. Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç da etkinliğe katıldı. Eline çöp torbasını alan Doğaç, yerdeki çöpleri topladı. Esnafı, çevreyi temiz tutması konusunda sık sık uyardı, zaman zaman eline süpürgeyi alan Başkan Vekili Doğaç dükkan önlerini süpürdü. Temizliğin kutsal bir görev olduğu söyleyen Doğaç şunları ifade etti. ’’Beşiktaş İlçesi, Türkiye’nin en temiz ilçelerinden biri. Belediyemiz bu konuda 7/24 çalışıyor. Çevremizi, yaşadığımız doğayı temiz tutmak her şeyden önce vatandaşlık görevimiz. Beşiktaş, nüfus yoğunluğunun fazla olduğu bir yer. Onun için bu konuda herkesin dikkatli olması gerekir. Yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza temiz bir çevre bırakmak hepimizin görevidir. Bu etkinlikte bizlerle birlikte olan tüm Beşiktaşlılara çok teşekkür ederim’’ dedi.

Vatandaşlar çöp toplayarak etkinliğe destek verdi...

Etkinliğe destek veren vatandaşlar ellerine çöp torbalarını alarak yerdeki çöpleri teker teker topladı. Çevreyle ilgili sloganların atıldığı etkinlikte çevre temizliğine dikkat çekildi. Ellerinde dövizlerle yürüyen vatandaşlar çevre temizliği konusunda uyarıcı bilgiler verdi. Etkinlik, Beşiktaş Çarşı’da son buldu. 

Foto Galeri


Yeni Haberler