Sağlıklı Bir Yaşam İçin...

Sağlıklı Bir Yaşam İçin...

Eklenme Tarihi: 03 Ekim 2018 Çarşamba

Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç, 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü kapsamında belediye personeliyle birlikte yürüdü.

Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü, 3-4 Ekim Dünya Yürüyüş Günü kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi. Bu etkinlikler çerçevesinde; Beşiktaş İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle sağlıklı bir yaşam için yürüyüş gerçekleştirildi. Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç da belediye personelimizle birlikte yürüyüşe katıldı. Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Beşiktaş Belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de yürüyüşe katılanlar arasında yer aldı.

Yürüyüş parkuru; Kuruçeşme, Bebek Parkı ve Kuruçeşme Parkı olarak belirlendi. 3 Ekim 2018 Çarşamba günü Kuruçeşme Parkı'ndan başlayan yürüyüş, tekrar Kuruçeşme’de son buldu.  Her Gün 10 Bin Adım sloganıyla gerçekleşen yürüyüşte obeziteyle mücadele kapsamında hareket etmenin önemi vurgulanırken, sağlıklı bir yaşam için farkındalık yaratıldı.

Yürüyüşe katılan Başkan Vekili Tahir Doğaç, "Sağlıklı bir yaşam için Dünya Yürüyüş Günü’nde gerçekleştirilen etkinliğe Beşiktaş halkı ve belediye personelimiz ile birlikte katıldık. Böyle etkinliklerin örnek teşkil etmesini ve farkındalık yaratmasını temenni ediyorum. Tüm halkımıza da bu vesilesiyle sağlıklı günler diliyorum" şeklinde konuştu.

Foto Galeri


Yeni Haberler