Petquitte ile İş Birliği Protokolü İmzalandı!

Petquitte ile İş Birliği Protokolü İmzalandı!

Eklenme Tarihi: 08 Ekim 2018 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde Petquitte firmasıyla sokak hayvanlarına dağıtılmak üzere mama protokolü imzaladı.

Belediyemiz, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde can dostlarımız için anlamlı bir iş birliği gerçekleştirdi. Sokak hayvanlarına ücretsiz olarak mama dağıtımı gerçekleştiren belediyemiz ile kedi ve köpeklerin besinsel ihtiyaçlarını karşılayan Petquitte mama firması arasında protokol imzalandı. Belediye binasında gerçekleşen imza törenine Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç ve Petquitte firması Marmara Bölge Müdürü İsmail Çolak Abalıoğlu katıldı.  

Törende konuşan Başkan Vekili Tahir Doğaç, "Bugün Dünya Hayvanları Koruma Günü’nde petquitte firmasıyla anlamlı bir protokole imza attık. Beşiktaş Belediyesi olarak biz sokak hayvanlarına yılın 365 günü her anlamda destek sağlıyor ve mama dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda sektörün önemli firmalarından birisi olan Petquit ile bir yıllık iş birliği gerçekleştirerek mamalarımızı bu firmadan ücretsiz olarak alacağımıza dair protokolü imzaladık" dedi.

www.petquitte.com


Foto Galeri


Yeni Haberler