Tahir Doğaç "Çalar Saat" Programına Konuk Oldu!

Tahir Doğaç "Çalar Saat" Programına Konuk Oldu!

Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2018 Pazar

Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç, 28 Ekim Pazar günü Fox TV'de yayınlanan İlker Karagöz ile Çalar Saat programının canlı yayın konuğu oldu.

Canlı yayında İlker Karagöz'ün sorularını cevaplayan Tahir Doğaç, Beşiktaş'ta gerçekleşecek olan 29 Ekim kutlamalarına tüm Türkiye'yi davet etti.

29 Ekim'in ve Mustafa Kemal Atatürk'ün Beşiktaş'taki önemini ayrıca vurgulayan Doğaç, sözlerine şu şekilde devam etti: "Atatürk benim icin özgürlük ve bağımsızlıktır. Mustafa Kemal Atatürk yaşamının önemli kısmını annesi Zübeyde Hanım ile birlikte Beşiktaş'ta geçirmiştir. Bunun yanı sıra da Dolmabahçe Sarayı'nda yaşamıştır. Dolayısıyla Atamızın ve onun bize hediyesi bayramlarımızın anlamı Beşiktaş için çok daha farklıdır. 29 Ekim Pazartesi günü bayraklarınızı alın ve saat 19.00'da Balmumcu'da buluşalım. Tüm İstanbulu; hem fener alayı yürüyüşümüze hem de Barbaros Meydanı'ndaki konser etkinliklerimize davet ediyorum. Bize Mustafa Kemal'den hediye olan Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatacağız ve bu gururu paylaşacağız. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."Yeni Haberler