Atatürk Kitaplığı Açıldı!

Atatürk Kitaplığı Açıldı!

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 80. yılında Beşiktaş’ta anıyoruz…

Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi

Beşiktaş Belediyesi ve Beltaş A.Ş. iş birliğiyle Beşiktaş Çarşı girişine Atatürk Kitaplığı açıldı.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü kapsamında Beşiktaş’ta anlamlı bir açılış gerçekleştirildi. Anma etkinlikleri kapsamında okumaya ve eğitime büyük önem veren “Ata”mızın adına bir kitaplık açıldı.

Beşiktaş Belediye Başkan Vekili Tahir Doğaç, eşi Günay Doğaç ve Beltaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ayça L. Akpek açılış kapsamında Beşiktaş Çarşı girişine konumlandırılan Atatürk Kitaplığını ziyaret etti. Kitaplığı inceleyen Başkan Vekili Tahir Doğaç, “Atatürk Kitaplığı uygulaması önümüzdeki günlerde Beşiktaş’ın farklı bölgelerinde de hizmete sunulacak. Beşiktaş’a hayırlı uğurlu olsun” dedi. Ayça L. Akpek ise kitaplığa bağış yapılmasının önemini vurgularken, "Tüm vatandaşlarımızdan Atatürk Kitaplığı'na kitap bağışında bulunmalarını bekliyoruz" şeklinde konuştu.

Vatandaşlarımız bu hizmet sayesinde çoğu Atatürk’ü anlatan kitapların yer aldığı kitaplıktan ücretsiz olarak yararlanabilecek. Herkesin kullanımına açık olan kitaplığa siz de bağışta bulunabilir ve mevcut kitapları okuma fırsatı bulabilirsiniz.Foto Galeri


Yeni Haberler