Karaoğlan Gençlik Merkezi Açıldı!

Karaoğlan Gençlik Merkezi Açıldı!

Gençlerin Beşiktaş’taki buluşma noktası Karaoğlan Gençlik Merkezi...

Eklenme Tarihi: 21 Mart 2019 Perşembe

Beşiktaş Belediyesi tarafından yeni yerinde hizmete sunulan Gençlik Merkezi açıldı. Gençlik Merkezi’ne Türk siyasetinin unutulmaz ismi ve eski başbakanımız Bülent Ecevit’in lakabı olan Karaoğlan Gençlik Merkezi adı verildi.

Karaoğlan Gençlik Merkezi’nin açılış törenine Beşiktaş Belediye Başkan V. Tahir Doğaç, CHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat, CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil, Beşiktaş Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış töreni Beşiktaş Web TV’den de canlı olarak yayınlandı. Başkan V. Tahir Doğaç ve CHP Beşiktaş Belediye Başkan Adayı Rıza Akpolat konuşmalarının ardından açılış kurdelesini kesti. Konuşmasında eğitime vurgu yapan Tahir Doğaç, "Göreve geldiğim ilk günden bu yana yaptığım çalışmalarda gençlerimizin beklentilerini göz önünde bulundurdum. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Karaoğlan Gençlik Merkezimiz gençlerimize hayırlı olsun" dedi. Rıza Akpolat ise gençlere yönelik yatırımların devam edeceğini belirtti.

Beşiktaş Belediyesi gençler için sosyal bir alan oluşturdu. Beşiktaş gençliğine yeni bir alternatif sunan Gençlik Merkezi’nin amacı gençlerin bir araya gelip kendi gelişimleri için çalışmalar yapacağı bir ortam sağlamak...

Ihlamurdere Caddesi üzerindeki Kızılay Binası'nda yeniden açılan Karaoğlan Gençlik Merkezi, ferah-modern dekorasyonu ve çalışma ortamıyla gençlere çağdaş bir etkinlik ortamı sunuyor. İçerisinde kütüphane, toplantı salonları ve sosyal alanların da yer aldığı gençlik merkeziyle Beşiktaşlı gençler kendilerine uygun tasarlanan bu merkezde aktif bir şekilde zaman geçirebilecek.

Adres: 
Türkali Mah. Ihlamurdere Cad.
No: 50 Beşiktaş 


Foto Galeri


Yeni Haberler