Geleneksel Uçurtma Şenliği Başlıyor

Geleneksel Uçurtma Şenliği Başlıyor

Beşiktaş Belediyesi geleneksel Uçurtma Şenliği'nin bu yıl dokuzuncusu yapılıyor. 12 Haziran Perşembe günü saat 12.00'de Çilekli Spor Tesisleri’nde başlayacak ve gün boyu devam edecek.

Eklenme Tarihi: 09 Haziran 2014 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi her yıl düzenlediği Uçurtma Şenliği'nin dokuzuncusuyla yine Çilekli Spor Tesisleri’ni rengârenk uçurtmalarla dolduracak. 12 Haziran Perşembe günü saat 12.00'de başlayacak etkinliğe Beşiktaş'taki ilköğretim okullarından çok sayıda öğrenci katılacak. Şenlikte çocuklar belediye personeli gözetiminde, kendilerine dağıtılan uçurtmaları uçuracak ve Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar da alanı ziyaret ederek çocukların eğlencesine ortak olacak.

Beşiktaş Belediyesi’nin gelenekselleşen uçurtma şenliğine her yıl binlerce çocuk ve aileleri katılıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da festivalde uçurtmaların yanı sıra çocuklar için pek çok sürpriz etkinlik yer alacak. Saat 13.30’da Dr. Felix Kosmos Bilim Show ile çocukları şaşırtacak ve onların ufkunu açacak bir gösteri ile Uçurtma Şenliği’nde olacak. Yiyecek içecek stantları da festivale renk katacak.
Yeni Haberler