Beşiktaş'ta Plaj Voleybolu!

Beşiktaş'ta Plaj Voleybolu!

TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı 12-14 Eylül’de Beşiktaş Barbaros Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Eklenme Tarihi: 15 Eylül 2014 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) işbirliğinde Ortaköy Gelişim Grubu, Rexona, Sütaş, Alem FM ile Lig Radyo’nun desteğinde düzenlenen TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı 12-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Beşiktaş Barbaros Meydanı'nda gerçekleştirildi. Beşiktaş Belediyesi bu kapsamda meydana doğal bir plaj voleybolu tesisi kurdu.

12 Eylül’de oynanan ana tablo maçlarıyla başlayan Beşiktaş Cup etabında toplam 14.200 TL para ödülü dağıtıldı. TVF Pro Beach Tour 2014’ün 16. etabı olan Beşiktaş Cup’ta Türkiye’nin en iyi plaj voleybolcuları ile birlikte Çek Cumhuriyeti ve Estonyalı sporcular da mücadele etti.12 Eylül Cuma günü başlayan, 13 Erkek, 5 Bayan takımının katıldığı organizasyon üç gün boyunca Barbaros Meydanı'nda keyifli anlara sahne oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından; Beşiktaş Belediyesi ana sponsorluğunda düzenlenen TVF Pro Beach Tour 2014’ün Beşiktaş Cup etabı 14 Eylül’de oynanan karşılaşmalarla sona erdi.

Oynanan karşılaşmaların ardından dereceye giren takımlara birincilik ödülleri; Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, TVF Başkanı Özkan Mutlugil tarafından, ikincilik ödülleri ise Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Rıfat Örnek ve Ortaköy Gelişim Grubu Dernek Başkanı Tezcan Köse tarafından verildi.Erkeklerde şampiyonluk Ali Osman Nurettin-Kemal Derebey ikilisini finalde 2-0 yenen Hakan Göğtepe-Girol Eryıldız ikilisinin oldu. Soner Erdoğmuş-Emir Akdoğan ikilisi ise üçüncülüğe ulaştı.

Bayanlarda Vorlova Misela - Kristel Kiens ikilisini finalde 2-1 mağlup eden Fatma Yıldırım-Burcu Atasoy ikilisi şampiyonluğa ulaştı. Üçüncülük ise Bahanur Şahin-Ceren Atilla ikilisinin oldu.TVF Başkanı Özkan Mutlugil, turnuvaya olan katkılarından ötürü Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’a plaket verdi.


Yeni Haberler