Beşiktaş Cemevi'nde İlk Oruç...

Beşiktaş Cemevi'nde İlk Oruç...

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, tadilatı Beşiktaş Belediyesi tarafından tamamlanan Beşiktaş Cemevi’nde ilk orucun lokmasını barış ve kardeşlik mesajlarıyla verdi.

Eklenme Tarihi: 27 Ekim 2014 Pazartesi

Muharrem ayının ilk gününde Beşiktaş Cemevi'nde Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar'ın verdiği lokmada barış ve kardeşlik mesajları verildi. İftardan sonra bir konuşma yapan Beşiktaş Cemevi Başkanı Mehmet Arslan, Başkan Hazinedar'a Beşiktaş'ta yaşayan Alevi yurttaşlara verdiği cemevi sözünü yerine getirdiği için ve verdiği lokma için teşekkür etti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar konuşmasında barış ve inanç özgürlüğü konularına değinirken bugüne kadar üç ayrı cemevi yapımına katkı sağladığını ve bundan sonra da bu konudaki desteklerinin sürdüreceğini ifade etti.

Muharrem ayının ilk gününde CHP Beşiktaş İlçe Başkanı İlker Uygun, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve farklı dinlerin önderleri Beşiktaş Cemevi'nde oruçlarını birlikte açarak dostluk ve kardeşlik mesajı verdi.

Yeni Haberler