Süleyman Seba, "Ustalara Saygı"

Süleyman Seba, "Ustalara Saygı"

Bu yıl 9. sezonuna başlayan “Ustalara Saygı”da, Beşiktaş’ın Dervişi Süleyman Seba Fulya Sanat'ta anıldı.

Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2014 Perşembe

Beşiktaş Belediyesi tarafından bu yıl 9. Sezonu düzenlenen Ustalara Saygı Gecesi kapsamında, Beşiktaş’ın Efsane Başkanı Süleyman Seba, Fulya Sanat’ta anıldı.

Süleyman Seba’yı Anma Gecesine, Beşiktaş Spor Camiasından; Seba’nın yakın çevresi ve dostları, aynı zamanda Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Meclis Birinci Başkan Vekili Affan Keçeci ve meclis üyeleri de katıldı.

Ustalara Saygı Gecesi, Seba’nın hayatını anlatan bir belgesel ile başladı. Belgesel gösterimi ardından salonda duygu dolu anlar yaşandı.

Anma gecesinde sırasıyla konuşmalar yapan Süleyman Seba'nın yakın dostları, Efsane Başkan'nın spor hayatı yanı sıra, sağlam karakteri ve onurlu yaşamına özellikle de “Süleyman Seba Duruşu”na dikkat çektiler.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ise yaptığı konuşmada Fulya Sanat’ın adının “Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi” olarak değiştirilmesini meclis gündemine taşıyacaklarını ifade etti.

Süleyman Seba’yı Anma Gecesine konuk sanatçı olarak katılan Gökhan Tepe, belgesel gösterimi ve konuşmaların ardından, Seba’nın dostlarını sahneye davet etti ve hep birlikte “Eski Dostlar” şarkısını seslendirdiler.


Foto Galeri


Yeni Haberler