Başkan Hazinedar’dan Anlamlı Ziyaret…

Başkan Hazinedar’dan Anlamlı Ziyaret…

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, lösemi hastası CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen’i ziyaret etti.

Eklenme Tarihi: 12 Aralık 2014 Cuma

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, lösemi hastalığı nedeniyle Adana'da tedavi gören Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yeşilmen'i hastanede ziyaret ederek Yeşilmen'in fanatiği olduğu Beşiktaş forması hediye etti.

Lösemi ön tanısıyla Başkent Üniversitesi Adana Hastanesi'nde tedavi altına alınan Mehmet Yeşilmen'i ziyaret etmek için CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Şerif İlker Uygun, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Karakoç, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, parti meclisi üyeleri ve Hatay'dan belediye meclis üyeleriyle birlikte Adana'ya giden Murat Hazinedar'ı CHP İl Başkanı Orhan Sümer ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi CHP'li Ertan Sümer ile birlikte Adana Havalimanı'nda karşıladı.

Enfeksiyon riski nedeniyle Murat Hazinedar ve beraberindekilere, Mehmet Yeşilmen'in odasına girmesine izin verilmedi. Kapının her iki tarafında sadece camdan birbirlerini görüp, sohbet edebilen Hazinedar ve Yeşilmen, duygulu anlar yaşadı."Birlikte mücadele edeceğiz" diye konuşan Hazinedar, Beşiktaş fanatikliğiyle tanınan Yeşilmen'e kendi imzasını attığı Süleyman Seba forması hediye etti. Yeşilmen'le bir süre sohbet eden Hazinedar, daha sonra kendisine ve tedavisini üstlenen doktoruna Atatürk'ün İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki günlerini anlatan bir kitap hediye etti.

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Murat Hazinedar, Yeşilmen'in hastalığıyla mücadele sürecinde tüm CHP'lilerin destek verdiğini belitti. Başkan, "Uzun zamandır görüşüyorduk. Burada olağanüstü bir operasyon geçirdi; ilik nakli oldu, dolayısıyla onun bu sürecine de katkı sunduk. İnşallah sağlığına en kısa zamanda kavuşur ve çağdaş Türkiye için, heyecanlı gençliğiyle bizimle birlikte ülkesine, milletine, bayrağına, toprağına katkı sunmaya devam eder" şeklinde konuştu.

Mehmet Yeşilmen'in geçirdiği operasyonun çok başarılı ilik nakil örneklerinden biri olduğunu dile getiren Murat Hazinedar, Başkent Üniversitesi Adana Hastanesi'nin tüm çalışanlarına teşekkür etti.

Yeni Haberler