Engelli Koordinasyon Merkezi Sergisi

Engelli Koordinasyon Merkezi Sergisi

Beşiktaş Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerinin eserleri “Mamut Art Project”te sergileniyor.

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2015 Perşembe

Genç sanatçıları, koleksiyonerler, galeriler, kültür-sanat kurumları ve sanatseverlerle buluşturan Mamut Art Project, Maçka Küçükçiftlik Park’ta başladı.

Ulaşılabilir sanat alternatifi olarak yola çıkan ve her yıl yeni sanatçıların üretimleriyle gelişen Mamut Art Project, farklı alanlarda uzman isimlerden oluşan jüri tarafından başvurular arasından seçilen sanatçılara, kendi idareleri ile yürütebilecekleri disiplinler arası bir paylaşım ve sergileme imkanı sağlıyor.

Mamut Art Project sergisi kapsamında, Beşiktaş Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi’nde 2 yıldır eğitim alan 17 üyemizin çalışmaları yer alıyor.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar serginin açılış törenine katıldı. Ön gösterimde, üyelerimizin çalışmalarını tek tek inceleyen Hazinedar, eserleri çok beğendiğini ve engelli vatandaşlarımızın böyle etkinliklere katılımlarına her zaman destek olacağını ifade etti.

26 - 29 Mart 2015 tarihleri arasında Küçükçiftlik Park’ında gerçekleşen sergide yer alan standımızı ziyaret ederek üyelerimizin eserlerini görebilirsiniz.
 

Foto Galeri


Yeni Haberler