Tiyatro Emek Ödülleri Gecesi!

Tiyatro Emek Ödülleri Gecesi!

Beşiktaş Belediyesi, Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında "Tiyatro Emek Ödülleri" gecesi düzenledi.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2015 Cuma

27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü çerçevesinde bu yıl ilki düzenlenen Beşiktaş Belediyesi Tiyatro Emek Ödülleri Gecesi gerçekleşti. Usta isimlerin ödüllerine kavuştuğu geceye çok sayıda sanatçı ve sanatsever katıldı.

Tiyatro Emek Ödülleri Gecesi!


Beşiktaş Belediyesi, Tiyatro Emek Ödülleri Gecesi ile tiyatro sanatına emek vermiş oyuncular ödüllendirildi. 26 Mart Perşembe akşamı Suada’da gerçekleştirilen ödül töreninin açılış konuşmasını ise Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar yaptı.

Başkan Hazinedar, “27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nü çok değerli sanatçılarımız ve sanatseverlerimiz ile kutluyoruz. Birincisini düzenlediğimiz Dünya Tiyatro Günü Emek Ödülleri Gecesinde tiyatromuzun emektarları ile bir arada olmak beni çok mutlu etti. Tüm sanatçılarımıza sonsuz teşekkürler…” şeklinde konuştu.

Vokaliz grubunun da sahne aldığı gecenin sunuculuğunu Oyuncu Özge Özder ve Oyuncu Mert Yavuzcan yaptı.

Gecede, Yıldız Kenter, Haldun Dormen, Zihni Göktay, Zeliha Berksoy, Yücel Erten, Gencay Gürün, Müjdat Gezen, Gülriz Sururi, Dilek Türker, Göksel Kortay, Defne Yalnız, Deniz Türkali, Nedret Güvenç, Ferhan Şensoy, Rutkay Aziz, Genco Erkal, Ali Poyrazoğlu, Tamer Levent, Cihan Ünal, Işıl Kasapoğlu, Ayla Algan ve Haluk Bilginer gibi usta isimler Tiyatro Emek Ödüllerine layık görüldü. Ödülleri sanatçılara bizzat Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar takdim etti.

Foto Galeri


Yeni Haberler