Beşiktaş Okullarından 53 Birinci!

Beşiktaş Okullarından 53 Birinci!

26-27 Kasım 2014 tarihlerinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavına Beşiktaş ilçesinden giren 53 öğrenci tam puan yaparak birinci oldu.

Eklenme Tarihi: 27 Mart 2015 Cuma

Beşiktaş’ın Birincileri!

7’si devlet, 5’i özel okuldan olmak üzere tam 53 Beşiktaşlı öğrenci TEOG’da birinci oldu.

26-27 Kasım 2014 tarihlerinde Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında Beşiktaş ilçesinden sınava giren, tüm derslerden tam puan yaparak birinci olan 53 öğrencimizin isimleri;

*Liste alfabetik sıraya göredir.

Beşiktaş İlçesinde Birinci Olan Öğrenciler

1- Ali Yalkın Ortaokulu - Dilara Efnan Aktaş
2- İsmail Tarman Ortaokulu - Selahattin Yasin Çaycı
3- Hasan ali Yücel Ortaokulu - Kerem Genç
4- Büyük Esma Sultan Ortaokulu – Sude Demirtaş
5- Nimetullah Mahruki Ortaokulu – Ceren Ayten Çakıoğlu
6- Nimetullah Mahruki Ortaokulu – Büşra Gülce Sert
7- Nimetullah Mahruki Ortaokulu – Simge Aydınyer
8- Şair Nedim Ortaokulu – Mithat Kaya Şanlıer
9- Şair Nedim Ortaokulu – Elifnur Öztürk
10- Kılıç Alipaşa Ortaokulu – İlayda Ünaldı
11- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Deniz Adıgüzel
12- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Arda Kutlar
13- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Sermila Ispartalıgil
14- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Çağla Uzunali
15- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Hakancan Öztürk
16- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Can Erdem
17- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Fatih Gürer
18- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Mehmet Berkay Bal
19- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Sennur Erdoğan
20- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Selin Pınarer
21- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Ilgın Sezer
22- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Kerem Gerçek
23- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Deniz Abadan
24- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Alp Korkmaz
25- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Defne Tunçaral
26- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Elif Cebenoyan
27- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Elif Gürakan
28- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Berk Çaka
29- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Meryem Begüm Kalali
30- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Eray Erer
31- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Ayşe Zeynep Kamış
32- Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki Ortaokulu – Neşe Ürkmez
33- Ö. MEF Ortaokulu – Bora Çalış
34- Ö. MEF Ortaokulu – Ege Övür
35- Ö. MEF Ortaokulu – Ata Budak
36- Ö. MEF Ortaokulu – Tibet Duman
37- Ö. MEF Ortaokulu – Defne Fresko
38- Ö. MEF Ortaokulu – Emre Gülpınar
39- Ö. MEF Ortaokulu – Deniz Topaloğlu
40- Ö. MEF Ortaokulu – Emre Sayın
41- Özel Ortaköy Fatih Ortaokulu – Zeynep Balcı
42- Özel Ortaköy Fatih Ortaokulu – Fikriye Elif Karakuzu
43- İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu – Seren Zeynep Yangın
44- İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu – Ege Özgül
45- İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu – Ömer Can Yoğun
46- İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu – Yaren Saper
47- İSTEK Özel Atanur Oğuz Ortaokulu – Ömer Karataş
48- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu – Erkin Diker
49- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu – Emre Morkaya
50- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu – Uğur Üçüncü
51- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu – Deniz Ayten
52- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu – Lal Eker
53- Özel Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK) Ortaokulu - Jülide Lara Uluadam

Başarılı olan tüm öğrencilerimizi ve okullarımızı tebrik ederiz.

Yeni Haberler