Bahara Merhaba Dedik!

Bahara Merhaba Dedik!

Beşiktaşlılar, Sanatçılar Parkı'nda gerçekleşen keyifli bir kokteyl ile bahara merhaba dedi.

Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2015 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi, 5 Nisan Pazar günü Akatlardaki Sanatçılar Parkı’nda “Bahara Merhaba Kokteyli” düzenledi.

Beşiktaşlılar, Sanatçılar Parkı’nda klasik müzik dinletisi eşliğinde bahara merhaba dedi.

Kokteyl ve müzik dinletisine katılan Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, konuşmasında sanatın önemine vurgu yaptı.

Başkan Hazinedar, “Uzun ve yorucu kış mevsiminin ardından bahara merhaba dediğimiz şu günlerde Beltaş Genel Müdürümüz Sayın Dilek Akyürek ile sizlere hoş bir sürpriz yapmak istedik. Sanatçılar Parkımıza keyif katan Beltaş Kafemizde bugünden başlayarak yaz boyunca “Pazar kahvaltılarına klasik müzik orkestraları eşlik edecek. Bahar ve yaz boyunca sürdüreceğimiz klasik müzik dinletilerinin ilkinde siz semt sakinleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Tarih ve kültürün kalbi Beşiktaş’ta halkımıza hak ettikleri çağdaş ve sosyal ortamı sunmaya çalışıyoruz. Kültür ve sanatın başkenti yapmak istediğimiz Beşiktaşımızda; bu tarz etkinliklerimizi çoğaltarak kentimizde yaşayan değerli halkımızın yaşam kalitesini artırmak birincil görevimizdir.” şeklinde konuştu.

Siyasete girerken de Beşiktaş Belediye Başkanlığına talip olurken de bir tane hayali olduğundan bahseden Başkan, çok daha güzel, çok daha yaşanır bir dünya inşa etme arzusunu vurguladı.

Sözlerini Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Memleket İsterim” şiiriyle noktalayan Hazinedar, etkinliğe katılan kent sakinlerine teşekkür etti.


Foto Galeri


Yeni Haberler