Beşiktaş Jimnastik Kulübüyle Protokol İmzalandı!

Beşiktaş Jimnastik Kulübüyle Protokol İmzalandı!

Beşiktaş Belediyesi ve Beşiktaş Jimnastik Kulübü arasında Akatlar Kültür ve Spor Merkezi'nin devir protokol anlaşması imzalandı.

Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2015 Salı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile Beşiktaş Belediyesi arasında daha önce yapılan anlaşmayla Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne devredilen Akatlar Kültür ve Spor Merkezi'nin devir protokol anlaşması imzalandı.

Akatlar Kültür ve Spor Merkezi, yapılan yeni protokol ile 3 yıllığına Beşiktaş Jimnastik Kulübü'ne devredildi.

Beşiktaş Belediyesinde gerçekleştirilen imza törenine, Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Bugün önemli bir gün. Süleyman Seba döneminden sonra kulübümüze kazandırdığımız ilk tesis. Belediye Başkanımız bize her zaman büyük destek verdi. Burada uzun zamandır ihtiyacımız olan bir sosyal tesis istiyorduk. Bunu bugün gerçekleştiriyoruz. İnşallah stadımızı da yeni sezona yetiştireceğiz." dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ise "Bugün Beşiktaş Kulübümüz ve semtimiz açısından önemli bir imza töreni gerçekleştiriyoruz. Bu tesisi Beşiktaş Kulübü'ne devrediyoruz. 25 Mart 2014'de yapılan ihaleyle 3 yıllığına kulüp burayı almış oldu. Ben her iki camiamıza hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.Yeni Haberler