Düşle Beşiktaş!

Düşle Beşiktaş!

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, 12 Nisan 2015 Pazar günü, Levent Kültür Merkezi’nde gençlerle buluştu.

Eklenme Tarihi: 14 Nisan 2015 Salı

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, “Düşle Beşiktaş” Gençlik Çalışmaları Toplantısı'nda üniversite öğrencileriyle bir araya geldi.

Düşle Beşiktaş, gençlerin birlikte üretmek için bir araya geldiği, projelerine destek bulup, başka projelere destek olduğu Beşiktaş Belediyesi bünyesinde bir çatı.

Bahçeşehir Üniversitesi, Sakıp Sabancı Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi pek çok okuldan öğrenci ve temsilcilerin katıldığı verimli bir toplantı gerçekleştirildi.

Gelecek, eğitim ve Beşiktaş üzerine projelerin konuşulduğu buluşmada, bir de soru – cevap kısmı yer aldı.

Soru cevap esnasında Başkan ve öğrenciler arasında esprili diyaloglar yaşandı.

Gençlik Festivali!

Geçen yıl gerçekleştirilmesi planlanan Gençlik Festivali, Soma faciasının yaşanmasıyla iptal edilmişti.

Bu sene ise 19 Mayıs’ta düzenlenecek “Gençlik Festivali”ne, gençlerin düşünce ve projeleriyle katkı sağlamasını arzu eden Hazinedar, belediye olarak her zaman gençlerin yanında olacaklarını ifade etti.

Başkan konuşmasında, “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayacağımız 4 gün sürecek festivalimiz ilkleri barındırıyor. Bu festivalle Beşiktaşımızın 9 üniversitesinin gençlerini bir araya getirmeyi, kaynaştırmayı ve 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu yaşatmayı amaçlıyoruz. Bu festivalde fark yaratmak istiyoruz. Siz gençlerimizin projeleri, etkinlikleri bugüne kadar ürettikleri ne varsa bu festivalde halkla buluşturmak istiyoruz. Genç kardeşlerimin tüm fikir ve önerilerine daima açığım. Gelin birimizin düşü, hepimizin düşü olsun. Geleceğin en çok gençlerimizin fikirlerine ihtiyacı var. Sizlerle fikir alışverişinde bulunmaktan mutluluk duydum.” şeklinde konuştu.


Foto Galeri


Yeni Haberler