Beşiktaş Sokakları Rengarenk!

Beşiktaş Sokakları Rengarenk!

17 Mayıs Pazar günü “Color Up” koşusu ile başlayan Beşiktaş Gençlik Festivali etkinliklerine Solo Türk gösterisi ve Murat Dalkılıç Konseri damga vurdu.

Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2015 Salı

Beşiktaş Belediyesinin Gençlik Festivali kapsamında düzenlediği ’Color Up’ koşusu, renkli görüntülere sahne oldu.

Bebek Parkı önünden başlayan koşuya Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da eşlik etti. Kuru Çeşme Arenaya kadar koşan gençler boyaların içine girerek adeta gökkuşağını andırdı. Arenada devam eden gösterilerde ise müzikle birlikte ’Color’ gösterileri gençlere coşkulu anlar yaşattı. Koşunun son bulduğu Kuruçeşme Arena’da gün boyu süren eğlence Solo Türk gösterisi sırasında doruğa çıktı.Kuruçeşme Arena’daki renkli görüntülerin ardından Murat Dalkılıç sahneye çıktı. Sanatçı, Arenayı dolduran gençleri birbirinden güzel şarkılarıyla coşturdu.

Atatürk’ü anarken rengarenk bir etkinlik gerçekleştirdiklerini ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Atatürk'ü onun gençliği ile anarken özgürlükler ve rengarenk bir Türkiye için bu kadim topraklarda varlığımızın ifadesi olan bu çok renkliliği simgeleyecek büyük coşkuyu Beşiktaş’ta hep beraber kutluyoruz. Beşiktaş’tan İstanbul’a, İstanbul’dan Türkiye’ye özgürlükçü Türkiye hayalimizi haykırıyoruz. Hiç şüphe yok ki bizi Türkiye yapan değerler çok renklilik ve çok kültürlülüktür" dedi.

Öte yandan etkinliğe katılan gençler ise çok eğlendikleri belirterek Beşiktaş Belediyesine ve Başkan Hazinedar’a Gençlik Festivali için teşekkür ettiklerini söylediler.


*Sizden gelen fotoğraflardan derlediğimiz galerimizi aşağıda görebilirsiniz.Foto Galeri


Yeni Haberler