Çemişgezekli Çocukların Yüzü Gülüyor!

Çemişgezekli Çocukların Yüzü Gülüyor!

Beşiktaş Belediyesi, Destan Group işbirliğiyle Tunceli’nin Çemişgezek ilçesindeki okullara yardım götürdü.

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2015 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi, Tunceli’nin Çemişgezek ilçesindeki 500 öğrenciye spor ayakkabı, eşofman, kitap ve oyuncak yardımı götürdü.

Destan Group ve kardeş belediyemiz Çemişgezek Belediyesi iş birliğiyle gerçekleşen proje kapsamında; Raşit Yüksel Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu, Payamdüzü İlköğretim Okulu, Sarıbalta İlköğretim Okulu, Çemişgezek Yatılı İlköğretim Bölge Okulu(YİBO), İstiklal İlköğretim Okulu, Çemişgezek Çok Programlı Anadolu Lisesi, Çemişgezek Anaokulu’na yardım ulaştırıldı. Hediyelerine kavuşan çocukların sevinçleri görülmeye değerdi.

Beşiktaş Belediyesinin kardeş belediyelerine her konuda ellerinden geleni yapacağını belirten Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar “Bizim, Çemişgezek Belediyesi ile olan kardeşlik anlayışımız sadece belediyeler arası değil halklarımızın ve kültürlerimizin kardeşliğidir. 2014 Yerel Seçimlerinden sonra Çemişgezek Belediyesinin ihtiyacı olan araç yardımıyla kardeşlik köprüsünün ilk adımını atmıştık. Çemişgezek Belediyesiyle gerçekleştirdiğimiz çocuklar için yardım projesindeki gibi projelerle kardeşliğimizi devam ettireceğiz” dedi.

Çocukların yüzünü güldüren bu projeyle ilgili Çemişgezek Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy “Beşiktaş Belediyesinin bu anlamlı çalışması bizi ve ilçemizin çocuklarını çok mutlu etti. Bu projeyi ilçemizde gerçekleştiren başta Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar’a sonra da Kültür Müdürlüğü’nün değerli çalışanlarına kendi adıma ve Çemişgezekli vatandaşlarımız adına teşekkür ederim” dedi.
 

Foto Galeri


Yeni Haberler