Çocuk Karnavalı Yine Rengarenkti!

Çocuk Karnavalı Yine Rengarenkti!

Beşiktaş Belediyesi, yıl sonu etkinlikleri kapsamında “Çocuk Karnavalı” düzenledi.

Eklenme Tarihi: 02 Haziran 2015 Salı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gerçekleşmesi planlanan ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle ertelenen Çocuk Karnavalı 30 Mayıs Cumartesi günü Çilekli Spor Tesisleri’nde gerçekleşti.

Beşiktaş Belediyesinin Çilekli Spor Tesisleri’nde düzenlediği “Çocuk Karnavalı” her yıl olduğu gibi bu yıl da İstanbullu çocukların buluşma noktası oldu. Yıl sonu etkinlikleri kapsamında çocuklar, Çilekli Spor Tesislerinde kendileri için kurulan renkli oyun alanlarında doyasıya eğlenirken yaz tatiline de merhaba dedi.

Etkinlik; DJ performansı, folklor, dans ve tiyatro gösterileri, konserler ve okul gösterileri ile renklendi…

Konserler, dans gösterileri, yarışmalar ve oyunların gerçekleştiği çocuk karnavalında çocuklar, en sevdikleri şarkılar eşliğinde oyunlar oynadı ve uçurtma uçurdu.

Çilekli Spor Tesisleri’nde sihirbazlar, palyaçolar, çocuk tiyatrosu ve akşam saatlerine kadar devam eden gösteriler yer aldı. Karnavalda, Beşiktaş Belediyesi Çocuk Bilim Merkezi’nin stantları da yer aldı. öğrenmeye ve üretmeye meraklı çocuklar stantlarda bilimsel gözlemler yapma fırsatını yakaladı.

Karnavalda kurulan oyun parkurlarında çocuklarla birlikte doyasıya eğlenen Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ise konuşmasında “Değerli çocuklar her şey sizler için. Sizler geleceğimizsiniz ve bu cennet vatanımızı sizlere emanet edeceğiz. Bunun bilinciyle sizler için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 

Foto Galeri


Yeni Haberler