Beşiktaş Belediyesi Sünnet Şöleni!

Beşiktaş Belediyesi Sünnet Şöleni!

Beşiktaş Belediyesi 2 Haziran 2015 Salı günü Çilekli Spor Tesisleri’nde “Sünnet Şöleni” düzenledi.

Eklenme Tarihi: 03 Haziran 2015 Çarşamba

Beşiktaş Belediyesi, 6-12 yaş aralığında imkanı olmayan 50 çocuğu sünnet ettiriyor. Ücretsiz sünnet operasyonu yapılacak olan çocuklar ve aileleri için Çilekli Spor Tesisleri'nde özel bir gece düzenlendi.

Sünnet Şöleni 2 Haziran Salı günü eğlence amaçlı bir seremoni olarak düzenlendi. Sünnet operasyonları ise 10 - 18 Haziran tarihleri arasındaki bir hafta içinde çocukların okul durumu ve ailelerin talebi doğrultusunda özel bir hastanede gerçekleştirilecek.

Beşiktaş Belediyesinin ücretsiz sünnet operasyonu yapılacak olan çocuklar ve aileleri için 2 Haziran Salı günü Çilekli Spor Tesisleri'nde düzenlediği Sünnet Şöleni, saat 20.00’de başladı.

Beşiktaş Belediyesi; Sünnet Şöleni’nde konserler, çocuklar için oyun alanları, ikramlar ve daha pek çok aktivite yer aldı. Etkinlikte sevilen şarkıcı Faruk K. çocuklara eğlenceli bir konser verdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar şölende 50 çocuk ve aileriyle bir araya geldi. Çocuklarla ve aileriyle yakından ilgilenen Başkan, oyun alanlarında miniklerle doyasıya eğlendi. Hazinedar, "Sünnet olacak çocuklarımıza şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.Foto Galeri


Yeni Haberler