Ücretsiz Yaz Okulları Devam Ediyor!

Ücretsiz Yaz Okulları Devam Ediyor!

Beşiktaş Belediyesi’nin Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi'yle birlikte öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirerek onları faydalı aktivitelere yönlendirmek amacıyla düzenlediği ücretsiz yaz okulları doludizgin devam ediyor.

Eklenme Tarihi: 31 Temmuz 2015 Cuma

Beşiktaş Belediyesi'nin Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlediği “Ücretsiz Yaz Okulları” çocukları birbirinden keyifli aktivitelerle buluşturuyor.

İngilizce, gitar, bağlama, drama, resim, voleybol, basketbol, futbol, tenis, yüzme, satranç, jimnastik ve bale kursları gibi pek çok farklı branşta faaliyet gösteren yaz okulları uzman antrenör ve eğitimcilerin gözetiminde gerçekleşiyor.Öğrenciler, açılan bu kurslarda yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarına göre seçtikleri branşlarda eğitim alıyor.

Beşiktaş’ta yaşayan 6-14 yaş arası çocukların yaz tatillerini değerlendirdikleri ücretsiz kurslarımız için her sene olduğu gibi kültür merkezlerindeki dersliklerimiz, parklarımızdaki spor alanları ve ilçemizdeki okulların kapalı spor salonları ve tesisleri kullanılıyor.

"Ücretsiz Yaz Okulları" Ağustos ayının son haftasında sona erecek.Foto Galeri


Yeni Haberler