Beşiktaşlı Seçmene Engelsiz Hizmet!

Beşiktaşlı Seçmene Engelsiz Hizmet!

"Dost Eller Taksi", 1 Kasım 2015 Pazar günü Beşiktaş’ta sandık başına gidemeyenler için gün boyu hizmet verdi.

Eklenme Tarihi: 02 Kasım 2015 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi, Milletvekili Genel Seçimlerinde yine bir sosyal hizmete imza atarak, engelli vatandaşları "Dost Eller Taksi” ile sandık başına taşıdı.

Beşiktaş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz 1 Kasım 2015 Pazar günü 413 kentlimizi sandığa taşıdı.

1 Kasım’da sandık başına gitmek isteyen ancak ulaşımda sıkıntı yaşayan, evden çıkamayan ve engelli vatandaşlar; Beşiktaş Belediyesi’nin Dost Eller Taksi hizmetinden ücretsiz yararlanarak oyuna sahip çıktı. Hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar, Beşiktaş Belediyesi’nin 444 44 55 numaralı hattından randevu alarak “Dost Eller Taksi” ile sandık başına gitti. Randevu alan vatandaşlar, 1 Kasım günü hiçbir sıkıntı yaşamadan profesyonel ekiplerce evlerinden randevu saatinde alınarak oy vermek için sandık başına götürüldü.Sadık başına gelen vatandaşları Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar karşıladı. Belediyenin araçları ile gelen vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkan Hazinedar, engelli vatandaşların sandıklara ulaşmasına da yardımcı oldu.Oy verme işlemi bittikten sonra ise vatandaşlar aynı şekilde evlerine geri götürüldü.

Yeni Haberler