Öğrenci Çamaşırevi

Öğrenci Çamaşırevi Nedir?

Öğrenci Çamaşırevi benzerlerinden farklı bir şekilde; öğrencilerin çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda akranları ile vakit geçirebilecekleri sosyal alanları barındıran, paylaşımı ve dayanışmayı teşvik eden bir yaşam ve hizmet merkezidir.Nasıl Yararlanılabilir?
Bu hizmetten ilk defa yararlanacak olanlar aşağıda belirtilen adımları izlemelidir:

• 1.Adım: Kayıt
Öğrencisi olunan üniversite, Beşiktaş sınırlarında ise ya da Beşiktaş'ta ikamet edip İstanbul içinde herhangi bir üniversitede eğitimine devam ediyorsa, o kimlik ve öğrenci belgesi ile Öğrenci Çamaşırevi'ne ilk kayıtlarını yaptırması gerekmektedir.

• 2.Adım: Bakiye Oluşturma
Öğrenci Çamaşırevi'nin ya da Beşiktaş Belediyesi'nin veznelerinde, kayıt aşamasında aldıkları muhatap numaralarıyla birlikte en az bir yıkama tutarı veya bunun katlarını yatırmaları gerekmektedir.

Vezne: Öğrenci Çamaşırevi - Türkali Mah. Ihlamurdere Cad. No: 89 Divrik Apt. Beşiktaş, Tel: 0212 270 10 15

*Hesabınıza bakiye yükleme ve randevu alma işlemlerinizi Öğrenci Çamaşırevi'nden gerçekleştirebilirsiniz.

• 3.Adım: Randevu
0212 270 10 15 numaralı Öğrenci Çamaşırevi'ni arayarak yıkama günü, saati ve yıkama opsiyonunu belirledikten sonra randevu oluşur. Randevu oluştuktan sonra bir yıkama bedeli mevcut bakiyeden düşürülür. Randevudan 15 dakika önce çamaşırevinde olunması tavsiye edilir.

*Öğrenci Çamaşırevi kış dönemi boyunca hafta içi 10.00 - 18.00 saatleri arasında, cumartesi günleri 10.00 - 13.00 saatleri arasında açık, pazar günleri ise kapalı olacaktır.

Ne Kadar Yıkama Yapabilirim?
Bir yıkamada en az 3 kg en fazla 6 kg yıkama yapılabilmektedir. Belirtilen miktarların altında ya da üstünde bir miktarın yıkaması gerçekleştirilmez.Beşiktaş Belediyesi Öğrenci Çamaşırevi

Adres: Türkali Mah. Ihlamurdere Cad. Divrik Apt. No: 89A Beşiktaş
Telefon: 0212 270 10 15