Yaz Okulları

Ücretsiz Yaz Okulları İçin Ön Kayıtlar Sona Erdi!

Beşiktaş Belediyesi 7-14 Yaş arası Ücretsiz Yaz Okulu 2017 Dönemi ön kayıtları 12-23 Haziran tarihleri arasında web sitemizden ve Dikilitaş Semt Evi’nden alınacaktır.

Beşiktaş Belediyesi'nin Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile düzenlediği Yaz Okulu için ön kayıtlar başlıyor. Beşiktaş’ta yaşayan 7-14 yaş arası çocukların yaz tatillerini değerlendirebilecekleri ücretsiz yaz kursu için ön kayıtlar 12-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Her çocuk bir sosyal, bir spor branşı olmak üzere 2 branşa kadar kursa kayıt olabilecek.

Beşiktaş Belediyesi, Beşiktaş Halk Eğitim Merkezi'yle birlikte öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirerek onları faydalı aktivitelere yönlendirmek amacıyla Ücretsiz Yaz Okulları düzenliyor. Öğrenciler, açılan bu kurslarda yaşıtlarıyla birlikte eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda ilgi alanlarına göre seçtiği branşlarda eğitim alıyor. Ücretsiz kurslar; Beşiktaş Belediyesi’ne bağlı merkezlerde, ilköğretim okullarının kapalı spor salonlarında ve Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin kapalı yüzme havuzunda, uzman antrenör ve eğitimcilerin gözetiminde gerçekleşiyor.

Futbol, Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme, Drama, Bale, İngilizce, Resim, Gitar ve Piyano gibi pek çok farklı branşta faaliyet gösteren Yaz Okulları her yıl Haziran ayında başlayıp, Ağustos ayının sonuna kadar devam ediyor.  Yaz Okulu için her sene olduğu gibi kültür merkezlerindeki dersliklerimizi, parklarımızdaki spor alanlarını ve ilçemizdeki okulların kapalı spor salonlarını kullanacağız. 

SPOR BRANŞLARI;
BASKETBOL, VOLEYBOL, FUTBOL, YÜZME, ATLETİZM VE TENİS

SOSYAL BRANŞLAR;
DRAMA, BALE, GİTAR, PİYANO, SATRANÇ, İNGİLİZCE, RİTİM VE HALK OYUNLARI

Branşlar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Başvuru Kriterleri için tıklayınız.


Kurs Programı için tıklayınız.

Kurs Merkezleri için tıklayınız.