Sokak Lezzetleri Festivali!

Sokak Lezzetleri Festivali!

Sokakların doyumsuz lezzetlerini sokak sanatçılarının müzik ziyafetiyle bir araya getiren Sokak Lezzetleri Festivali’nin ikincisi Sanatçılar Parkı'nda gerçekleştirildi.

Eklenme Tarihi: 03 Mayıs 2017 Çarşamba

Sokakların doyumsuz lezzetlerini sokak sanatçılarının müzik ziyafetiyle bir araya getiren Sokak Lezzetleri Festivali’nin ikincisi Beşiktaş Belediyesi sponsorluğunda sanatçılar Parkı'nda yapıldı. Renkli görüntülere sahne olan, festivale iki günde yaklaşık 25 bin kişi katıldı.

Kentin yaşayan renkli ve lezzetli diğer yüzü geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Sokak Lezzetleri Festivali’nde bir araya geldi. Beef&Fish dergisi tarafından düzenlenen etkinlik, 29-30 Nisan tarihlerinde Beşiktaş’taki Etiler Sanatçılar Parkı’nda, Beşiktaş Belediyesi ve Leman Kültür’ün sponsorluğunda gerçekleştirildi. Yaklaşık 25 bin kişinin ziyaret ettiği festivale katılanlar sokak lezzetlerinin, canlı müziğin ve eğlencenin tadını çıkardı.

En Sevilen Sokak Lezzetleri Beşiktaş'ta!

Sokak Lezzetleri Festivali’nde her damak zevkine göre seçenekler vardı. Çok sevilen ve tadına doyulmayan nefis tavuklu pilav, kömürde kokoreç, çıtır çıtır taze balık-ekmek, dumanı tüten lezzetli köfteler, iştah kabartan hamburgerler, kaç tane yediğini unutturan midye dolma, yaprak döner, içli köfte, sucuk ekmek, gözleme… Ve diğer sokak lezzetleri; patlamış mısır, pamuk şeker, kestane, dondurma, macun… İsteyene çay, kahve, meyve suyu, ayran… Hepsi Sokak Lezzetleri Festivali’nde bir araya geldi. Yemek ziyafetinin yanı sıra Müzik ziyafeti de Sanatçılar Parkı'ndaydı... İki gün boyunca etkinlik kapsamında sahne alan pek çok müzisyen dinleyicilere keyifli saatler yaşattı.


Foto Galeri


Yeni Haberler