Beşiktaş Müzik Fest

Beşiktaş Müzik Fest

'Beşiktaş Müzik Fest' etkinliğinin dördüncüsü 15 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00'de Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat'ta gerçekleşecek.

Eklenme Tarihi: 21 Ocak 2014 Salı

LİSELİ MÜZİSYENLER ULUSLARARASI BEŞİKTAŞ MÜZİK FEST'TE BİR ARAYA GELİYOR

Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği liseler arası klasik ve caz müzik festivali 'Beşiktaş Müzik Fest' etkinliğinin dördüncüsü 15 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00'de Beşiktaş Belediyesi Fulya Sanat'ta gerçekleşecek.

İstanbul Beşiktaş Belediyesi Uluslararası Caz ve Klasik Müzik Festivali, “Beşiktaş Müzik Fest”in bu yıl dördüncüsünü düzenliyor. Geçen yıl başlatılan uygulama sürdürülerekyabancı okulların öğrencilerinin de davet edildiği etkinlik 15 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fulya Sanat’ta gerçekleşecek.

Caz ve klasik müzik eğitimi veren Türk ve yabancı liselerden öğrencilerin katıldığı etkinliğe bu sene de yurtdışından bir okul konuk olacak. Hollanda Kraliyet Konservatuarı KC Koninklijk Conservatorium'un katılacağı etkinlikte liseli genç müzisyenler klasik ve caz müzik alanlarındaki performanslarını sergileyecekler. Klasik müzikte Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi, Kabataş Erkek Lisesi, Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, TVO Şişli Terakki Lisesi; caz alanında ise Burak Bora Anadolu Lisesi, İstek Özel Belde Okulları, Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, TVO Şişli Terakki Lisesi ve KC Koninklijk Conservatorium Royal Conservatoire okullarından ekipler sahne alacak.
Yeni Duyurular