Almanca ve Korece Konuşma Kulüpleri Başlıyor!

Almanca ve Korece Konuşma Kulüpleri Başlıyor!

Beşiktaş Belediyesi, YAŞÖM iş birliği ile Beşiktaş İnovasyon Merkezi’nde düzenlenen Almanca ve Korece konuşma kulüpleri başlıyor…

Eklenme Tarihi: 06 Kasım 2017 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi ve YAŞÖM iş birliği ile düzenlenen Almanca ve Korece konuşma kulüpleri başlıyor!
Yabancı dil konuşma kulüplerimiz 2017-2018 döneminde tekrar sizlerle buluşuyor…

Yabancı dil konuşma becerilerinizi ilerletmek, öğreneceğiniz dili daha iyi tanımak ve en önemlisi ticaret ve diplomasi dillerinden olan bu iki dilde yetkin hale gelmek istiyorsanız bu kulüpler tam size göre…


Başlangıç Seviye Korece Konuşma Kulübü
Başlangıç Seviye Korece Konuşma Kulübü, 12 Kasım Pazar gününden itibaren her pazar günü olmak üzere 17.00 ve 18.00 saatleri arasında Beşiktaş İnovasyon Merkezi’nde toplanacak. Korece’ye ilgi duyuyorsanız başvuru için aşağıdaki linke tıklayınız.

Başvuru Formu: goo.gl/forms


Almanca Konuşma Kulübü
5 Kasım Pazar gününden itibaren her pazar günü saat 15.00'te Almanca Konuşma Kulübü Beşiktaş İnovasyon Merkezi’nde toplanacak. Başvuru için aşağıdaki linke tıklayarak formu doldurunuz. Başvuru sırasında lütfen Almanca dil seviyenizi, ne kadar süredir ve nerede Almanca öğrendiğinizi belirtiniz.

Başvuru Formu: goo.gl/forms


*Başvurusu onaylanan katılımcıya onay bilgisi e-posta olarak gönderilecektir. E-posta belirlenen süre içinde teyit edilmediği takdirde yedek listeye geçilecektir. Lütfen e-postaları dikkate alınız.


Beşiktaş İnovasyon Merkezi
Adres: Gayrettepe Mah. Barbaros Bulvarı No: 143/A

Yeni Haberler