"Evde Konser" Sanatçılar Parkı'nda!

"Evde Konser" Sanatçılar Parkı'nda!

Eklenme Tarihi: 07 Eylül 2018 Cuma

“Evde Konser”, 8 Eylül Cumartesi günü Beşiktaş Belediyesi iş birliğiyle müzikseverlerle buluşuyor. Sanatçılar Parkı’ndaki konser, TOÇEV yararına düzenleniyor.

Evde Konser, tüm geliri yardım kuruluşlarına bağışlanmak amacıyla mekân ayırt etmeden dinleyiciler ile genç müzisyenleri buluşturan bir organizasyon. Genç müzisyenlere, günümüzde oldukça zorlaşan dinleyici karşısında olma imkânı verirken bunu iyi amaçlar uğruna yapmayı da hedefliyor. Konserleri ev, kafe, ofis, bahçe gibi butik mekânlara taşımak, maliyetleri oldukça azaltarak konserleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırıyor, böylece daha etkin bir biçimde yardım kuruluşları desteklenebiliyor.

Evde Konser 2018 yılının başından beri İstanbul ve Denizli’de gerçekleştirdiği toplam yedi konserde çocuklarla ilgili kurumları destekledi. TEGV, Koruncuk Vakfı, Nesin Vakfı, KAÇUV, Tohum Otizm Vakfı, DEKEV gibi kuruluşlar için bağışlar toplandı. Farklı mekânlarla ve bünyesindeki yeni müzisyenlerle birlikte Evde Konser, Türkiye’nin dört bir yanına yayılıp ülkemizin en büyük gençlik organizasyonlarından biri olmak hedefiyle yoluna devam ediyor.

Konser alanında TOÇEV’e bağışta bulunabilir, maddi yetersizlik nedeniyle okuyamayan çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Katılımın ücretsiz olduğu konsere tüm halkımız davetlidir.

Tarih: 8 Eylül 2018 Cumartesi
Saat: 17.00
Yer: Etiler Sanatçılar Parkı

www.tocev.org.tr

www.facebook.com/konserevde

Yeni Haberler