TOÇEV Yararına Anlamlı Konser...

TOÇEV Yararına Anlamlı Konser...

Beşiktaş Belediyesi, TOÇEV yararına ‘’Evde Konser’’ ekibi iş birliğiyle konser düzenledi.

Eklenme Tarihi: 19 Eylül 2018 Çarşamba

Beşiktaş Belediyesi, TOÇEV (Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) yararına ‘’Evde Konser’’ ekibi ile Etiler Sanatçılar Park'ında konser düzenledi. Katılımcılar konser alanında yer alan TOÇEV standında bağışta bulundu.

Beşiktaş Belediyesi, TOÇEV yararına ‘’Evde Konser’’ ekibi ile unutulmaz bir konser düzenledi. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde konser veren ‘’Evde Konser’’ ekibinden piyanist besteci Görkem Ağar ve vokalist Atılgan Nalıncıoğlu sahne aldı. Vatandaşlar da birçok parçaya eşlik ederek konserin tadını doyasıya çıkardı.

Etiler Sanatçılar Parkı'nın girişine kurulan TOÇEV standında katılımcılar bağışta bulunarak konsere destek verdi. Konserin sonunda TOÇEV Genel Müdür Yardımcısı Dilek Ültanır kısa bir konuşma yaparak Beşiktaş Belediyesi’ne teşekkür etti ve şunları söyledi: ‘’Okulların açılmasına yakın bir süre kala Beşiktaş Belediyesi böyle güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptığı için teşekkür ediyorum. Çocuklara okul malzemesi göndermemiz gerekiyor o yüzden desteklerinizi bekliyoruz’’ dedi. Ültanır, daha sonra Evde Konser ekibine ve Beşiktaş Belediyesi’ne "Teşekkür Belgesi" takdim etti.

Foto Galeri


Yeni Haberler