Süper Beşiktaş!

Süper Beşiktaş!

Beşiktaş Belediyesi, Süper Kupa Final Maçı'na gelen taraftarlara ilçeyi tanıtmak için bir reklam serisi yayınladı...

Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2019 Perşembe

Beşiktaş Belediyesi UEFA Süper Kupa Final Maçı kapsamında hazırlıklar yaparak Beşiktaş’ı tanıttı…

Avrupa futbolunun en büyük mücadelesi 14 Ağustos, Çarşamba günü Beşiktaş’ta gerçekleşti. Beşiktaş Vodafone Park’ta gerçekleşen maç, Liverpool ve Chelsea arasında oynandı. Normal süresi berabere sona eren maç, uzatmalarda da 2-2 tamamlandı. Penaltılarda Chelsea'ye 5-4 üstünlük kuran Liverpool, UEFA Süper Kupa'nın sahibi oldu.

Yurtiçi ve yurtdışından binlerce misafiri ağırlayan Beşiktaş Belediyesi de bu karşılaşma için hazırlıklar yaparak Beşiktaş’ı tanıttı… Beşiktaş’ın zengin kültürünü, geniş mutfak çeşitliliğini ve eşsiz manzarasını tanıtmak için bir reklam serisi hazırlandı. İlçeyi tanıtmak için hazırlanan bu kampanyada İngilizce olarak “90 minutes! Not Enough for Beşiktaş” (90 Dakika! Beşiktaş için Yeterli Değil) sloganı kullanıldı ve ziyaretçi taraftarların ilçenin diğer alanlarını da tanımasına olanak sağladı.

Beşiktaş’ın Süper Lezzetleri!

Süper Kupa’ya gelen taraftarları; Süper Tarih, Süper Manzara ve Süper Tat için Beşiktaş’a davet eden Beşiktaş Belediyesi, yeni dönemde Beşiktaş’ı gastronomi, kültür-sanat ve spor başkenti yapma vizyonunu bir defa daha ortaya koydu.


Yeni Haberler