Sözüm Var: Kadına Şiddete Hayır!

Sözüm Var: Kadına Şiddete Hayır!

“Sözüm Var” projesi Başkan Akpolat’ın çağrısıyla Beşiktaş’ta başladı…

Eklenme Tarihi: 04 Eylül 2019 Çarşamba

Beşiktaş Belediyesi ve Woman TV, kadına şiddete karşı bilinç oluşturmak adına “Sözüm Var” projesi için bir araya geldi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat tarafından Beşiktaş Köyiçi’nde açılışı yapılan proje kapsamında; kadına şiddete karşı söyleyecek sözü olan herkes 1 hafta boyunca Woman TV aracılığıyla düşüncelerini paylaşacak.

Kadına şiddet konusuna dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için yenilikçi çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş Belediyesi, “Sözüm Var” projesini Beşiktaş Köyiçi’nde başlattı. Woman TV iş birliğiyle başlatılan proje kapsamında vatandaşlarımız sessiz kalmayacak ve görüşlerini belirtecek. Kürsüde konuşanların fikirleri ve “Artık Yeter” çağrıları, Woman TV kameraları ile çekilecek ve bilinçlendirme amacıyla kanalda düzenli olarak paylaşılacak.

“Sözüm Var” projesi kapsamında Woman TV kameralarına ilk konuşmayı Başkan Rıza Akpolat yaptı. Akpolat, kadına şiddete hayır dedi ve tüm vatandaşları toplumsal farkındalık için Köyiçi’nde bulunan kürsüye davet etti. Başkan Akpolat, Woman TV’ye de bu anlamlı proje kapsamında vatandaşların sesi olacağı için teşekkür etti.

Kadına şiddete karşı sözü olan herkesi 2-8 Eylül tarihleri arasında Beşiktaş Köyiçi'ne kurulan kürsüye bekliyoruz.Foto Galeri


Yeni Haberler