Başkan Akpolat Beşiktaşlılarla Bir Araya Geldi!

Başkan Akpolat Beşiktaşlılarla Bir Araya Geldi!

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, katılımcı yönetim anlayışıyla çıktığı yolda vatandaşla bir araya gelmeye devam ediyor...

Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma

Seçim döneminden itibaren sürekli olarak yerel yönetimlerin katılımcı, şeffaf ve iletişim kanalları açık bir anlayışla hizmet etmesi gerektiğini ifade eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, “Açık Mikrofon Buluşmaları”nda Beşiktaşlılarla buluşmuş ve mikrofonu vatandaşlara uzatmıştı. Başkan Akpolat, bu kez de belediye binamızda Beşiktaşlı vatandaşlarla bir araya geldi. Randevu alan vatandaşlarımızı belediye binasında ağırlayan Akpolat, sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm için zemin oluşturdu.

Levent Hizmet Binası toplantı salonunda gerçekleşen görüşmelerde Başkan Akpolat ile birebir görüşen vatandaşlar aynı zamanda başkan yardımcıları, birim müdürleri ve ilgili personelimize ayrılan masaları da ziyaret ederek sorun ve taleplerini doğrudan iletti.

Vatandaş buluşmaları ardından konuşan Başkan Akpolat, “Daha mutlu, daha huzurlu bir Beşiktaş yaratma yolunda vatandaşlarımızın sorun ve önerilerini dinledik. Katılan tüm komşularıma teşekkür ederim" şeklinde konuştu. Akpolat, "Vatandaşlarımızı ağırlayacağımız etkinliklerimize devam edeceğiz" dedi.


Foto Galeri


Yeni Haberler