Beşiktaş Belediyesi ile İBB Ortak Çalışmalara Başladı!

Beşiktaş Belediyesi ile İBB Ortak Çalışmalara Başladı!

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, belediye ve İSKİ ekiplerini ziyaret ederek altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı...

Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe

Beşiktaş Belediyesi, İBB ve İSKİ arasında iş birliği protokolü imzalandı…

Beşiktaş Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ arasında imzalanan protokol kapsamında Beşiktaşlıların hayatını olumsuz etkileyen altyapı sorunları ile ilgili çalışmaları başlattı. Belediye ekiplerimiz ve İSKİ çalışanları imzalanan protokol ile; Balmumcu Gazi Umur Paşa Sokak’taki altyapı sorunu ve Arnavutköy Mahallesi’ndeki koku sorununu gidermek üzere harekete geçti.

Katılımcı ve şeffaf yönetim anlayışı vurgusunu her daim dile getirerek çalışmalarına bu yönde devam eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, vatandaşlardan gelen sorun ve taleplerin yapım çalışmalarını yerinde takip ediyor...

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Balmumcu ve Arnavutköy mahallelerimizdeki uygulamaları yerinde inceledi. Başkan Akpolat, semt sakinleriyle birlikte emekçilerimizi ziyaret ederek altyapı çalışmaları hakkında bilgi aldı. Rıza Akpolat ziyaretlerinin ardından sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Beşiktaş’ın kronik sorunlarını teker teker çözüyoruz. Bir ilki gerçekleştirerek İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İSKİ ile protokol imzaladık. Arnavutköy’deki koku sorununu gidermek için çalışmalara başladık. Bu vesileyle buradaki komşularımız ile belediye ve İSKİ emekçilerini ziyaret ettim. Balmumcu Gazi Umur Paşa Sokak’ta ise yıllardır komşularımızın hayatını olumsuz etkileyen altyapı sorununu çözmek için belediye ekiplerimiz, İSKİ ile beraber çalışmalara başladı. Komşularımıza hak ettiği hizmeti ulaştırmak için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile uyum içinde çalışmayı sürdüreceğiz"


Foto Galeri


Yeni Haberler