Lösemili Çocuklar Yararına Film Gösterimi!

Lösemili Çocuklar Yararına Film Gösterimi!

Kral Şakir Korsanlar Diyarı filmi, lösemili çocuklar yararına Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde gösterilecek...

Eklenme Tarihi: 14 Kasım 2019 Perşembe

Kral Şakir Korsanlar Diyarı filmi, Beşiktaş Belediyesi ve BKM iş birliğiyle Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi’nde gösterilecek. 18 Kasım Pazartesi günü yapılacak film gösteriminin öncesinde müzikli eğlence ve Karikatürist Varol Yaşaroğlu ile imza etkinliği de yapılacak.

LÖSEV'e yaptığı destekler ve farkındalık çalışmalarıyla her zaman çocukların yanında olan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da etkinliklere katılacak. Film gösteriminin tüm geliri ise Lösemili Çocuklara bağışlanacak. Biletler biletinial.com’da…

Program

14.00 Kral Şakir ile Müzik Eşliğinde Eğlence
14.15 Varol Yaşaroğlu İmza Etkinliği
15.30 Film Gösterimi

Tarih: 18 Kasım 2019 Pazartesi
Adres: Süleyman Seba Kültür ve Sanat Merkezi

Kral Şakir Korsanlar Diyarı
Animasyon

Konu
Tarih öncesine ait dev bir yaratık, okyanusun en derin yerinden çıkar ve şehre doğru yaklaşmaya başlar. Canavarı yenebilecek tek güç altın bir savaş topudur. Şakir ve ailesi bu topu bulmak üzere yola çıkar ancak işler ters gider ve Bermuda Şeytan Üçgeni’ndeki gizemli bir kürenin içine hapsolurlar. Bu gizemli bölge, korsanların kol gezdiği, canavarların yaşadığı fantastik bir evrendir. Şakir ve ailesi bir an önce altın savaş topunu bulup, tarih öncesi dev yaratık şehre ulaşmadan önce onu durdurabilecek midir?
Yeni Haberler