Başkan Akpolat’tan Boğaziçi Üniversitesi’ne Tebrik Ziyareti

Başkan Akpolat’tan Boğaziçi Üniversitesi’ne Tebrik Ziyareti

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Boğaziçi Üniversitesi’ni ziyaret ederek rektör Prof. Mehmed Özkan’la bir araya geldi.

Eklenme Tarihi: 29 Kasım 2019 Cuma

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, US News & World Report tarafından her yıl açıklanan "Dünyanın En İyi Üniversiteleri" sıralamasında bu yıl ilk 200’e giren Boğaziçi Üniversitesi’ne tebrik ziyaretinde bulundu. Beşiktaş’ta bulunan üniversitede rektör Prof. Mehmed Özkan’la bir araya gelen Başkan Akpolat, daha iyi bir geleceğe giden yolda ortak projelerin devam edeceğini söyledi.

US News & World Report tarafından her yıl açıklanan "Dünyanın En İyi Üniversiteleri" sıralamasında bu yıl ilk 200’e giren Boğaziçi Üniversitesi’nin bugün önemli bir ziyaretçisi vardı. Üniversitenin başarısını gazete ve dergilere ilan vererek kutlayan ve eğitimin her alanda önemli olduğu vurgusunu sürekli dile getiren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Boğaziçi Üniversitesi’ni ziyaret ederek rektör Prof. Mehmed Özkan’la bir araya geldi.

Rektör Özkan’ı üniversitenin başarısından dolayı tebrik eden Başkan Rıza Akpolat, görüşmeye dair sosyal medya hesabından da bir paylaşımda bulunarak şu ifadeleri kullandı: ‘’Dünyanın En İyi 200 Üniversitesi arasına girerek hem Beşiktaşımızı hem de ülkemizi gururlandıran Boğaziçi Üniversitemizi ziyaret ettik. Daha iyi bir geleceğe giden yolda ortak projeler üreterek birlikte çalışmaya devam edeceğiz.’’

Foto Galeri


Yeni Haberler