Engelli Koordinasyon Merkezimizde Yeni Yıl Coşkusu!

Engelli Koordinasyon Merkezimizde Yeni Yıl Coşkusu!

Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerimiz yeni yılı Başkan Akpolat’la kutladı…

Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2019 Çarşamba

Beşiktaş Belediyesi, engelli dostlarımız için Engelli Koordinasyon Merkezi’nde yılbaşı partisi düzenledi. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da yeni yılı dans edip halay çekerek karşılayan engelli üyelerimize eşlik etti.

Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerimiz, Beşiktaş Belediyesi’nin düzenlediği yılbaşı partisinde bir araya geldi. Dilek Sabancı Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte doyasıya eğlenen üyelerimiz, yeni yıla sayılı günler kala yılın yorgunluğunu dans ederek attı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Engelli Koordinasyon Merkezi üyelerimizin yeni yıl coşkusuna ortak oldu ve ortaya renkli görüntüler çıktı. Başkan Akpolat, engelli dostlarımızla halay çekerek yeni yıl sevinçlerini paylaştı. Yeni yıl partisine aileleriyle beraber katılan üyelerimiz de Başkan Akpolat’la bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek sevgi gösterisinde bulundu. Etkinlikte herkesin yeni yılını kutlayan Başkan Akpolat, yeni yıl pastasını üyelerimizle birlikte kesti ve engelli dostlarımıza hediyeler dağıttı. Beşiktaş’taki bütün engelleri ortadan kaldırmak için mücadele edeceğini belirten Akpolat, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

"2019 yılının son günlerini artık geride bırakıyoruz. 2020 yılının tüm ülkemiz ve milletimiz için başarılı, mutlu ve sağlıklı geçmesini diliyorum. Burası bizim Engelli Yaşam Merkezimiz. Türkiye’de engele uğramadan, hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan, engellilerimizin kendi başına dolaşabildikleri tek yer Dilek Sabancı Parkı’dır. Sabancı ailesiyle Beşiktaş Belediyesi’nin ortaklaşa yapmış olduğu bir parktayız. Bu mekâna sahip olmaktan çok mutluyuz. Engellilerimizle beraberiz ve yeni yılı kutluyoruz. Onlarla beraber halaylar çektik, oyunlar oynadık ve hediyelerini dağıttık. Şimdi de pastamızı keseceğiz. 2020 onlar için de çok mutlu olacakları bir yıl olsun. Beşiktaş’taki bütün engelleri ortadan kaldırmak için mücadele edip çalışacağız." 


Foto Galeri


Yeni Haberler