Beşiktaş Öğrencisine Sahip Çıkıyor!

Beşiktaş Öğrencisine Sahip Çıkıyor!

Beşiktaş Belediyesi soğuk kış günlerinde öğrencileri yalnız bırakmadı...

Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2020 Cuma

Beşiktaş Belediyesi, soğuk kış aylarında öğrenciler için sıcak çorba dağıttı. Belediye ekiplerimiz, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ın talimatıyla ilçenin farklı noktalarına konumlandırılan Beltaş'ın mobil araçlarında üniversite öğrencilerine ücretsiz çorba servisi yaptı.

Her fırsatta eğitim ve öğretime verdiği önemi dile getiren Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, üniversite öğrencileri için yeni bir uygulama başlattı. Soğuk kış günlerinde öğrencileri yalnız bırakmayan Beşiktaş Belediyesi de Başkan Rıza Akpolat’ın talimatıyla Beşiktaş’taki çeşitli devlet üniversitelerinin kampüslerinde çorba dağıttı.

Ekiplerimiz, dün Galatasaray Üniversitesi’nde, bu sabah da önce Yıldız Teknik Üniversitesi ardından İstanbul Teknik Üniversitesi'nde öğrencilere çorba servisi yaptı. Uygulamadan çok memnun kaldıklarını dile getiren öğrenciler, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a ve belediye ekiplerine teşekkür etti. Belediyemizin öğrencilere yönelik çorba dağıtım hizmeti kış aylarının belirli dönemlerinde devam edecek.

Foto Galeri


Yeni Haberler