Filenin Sultanlarına Coşkulu Karşılama!

Filenin Sultanlarına Coşkulu Karşılama!

Beşiktaş Belediyesi’nden Filenin Sultanlarına coşkulu karşılama…

Eklenme Tarihi: 14 Ocak 2020 Salı

Beşiktaş Belediyesi, Japonya’nın başkenti Tokyo’da yapılacak olan 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda mücadele etme hakkı kazanan Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımız için İstanbul Havalimanı’nda görkemli bir karşılama organizasyonu düzenledi.

Almanya’yı 3-0 yenerek tarihi bir zafere imza atan Filenin Sultanları, 2020 CEV Tokyo Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazandı. Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 13 Ocak Pazartesi günü TSİ ile 17.30’da yurda döndü. İstanbul Havalimanı’nda hazır bekleyen Beşiktaş Belediyesi Bando Ekibi de Filenin Sultanlarını İzmir Marşı ve “Filenin Sultanları ile Gurur Duyuyoruz. Tokyo 2020’de Başarılar” pankartıyla karşıladı. Beşiktaş Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekili Hasan Bozkurter, Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Karaman ve Beşiktaş Belediyesi Spor İşleri Müdürü Cem Barça da voleybolun kraliçelerini teker teker tebrik ederek oyunculara çiçek takdim etti. Bozkurter, aynı başarıyı bu yıl düzenlenecek olan Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda da göstereceklerine inandıklarını belirterek Filenin Sultanlarına ve teknik ekibe başarılar diledi.

Öte yandan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Filenin Sultanlarını tebrik ederek şu ifadeleri kullandı: "Tebrikler bizim Takım! Kadın sporcularımız, azimlerinin ve sıkı çalışmalarının ödülünü Tokyo biletiyle taçlandırdılar. Finallerin takımı Filenin Sultanları bu performansla Tokyo Olimpiyatları’nda madalyalar sizi bekler!"

Foto Galeri


Yeni Haberler