Başkan Rıza Akpolat Komşularını Dinledi!

Başkan Rıza Akpolat Komşularını Dinledi!

Halk buluşmaları devam ediyor...

Eklenme Tarihi: 24 Ocak 2020 Cuma

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, mahalle sakinleriyle Beşiktaş Belediyesi Levent Hizmet Binasında tekrar bir araya geldi. Vatandaşların belediye ile ilgili beklentilerini tek tek not alan Başkan Rıza Akpolat, sorunların çözümü noktasında belediye olarak üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getireceklerini söyledi.

Her fırsatta mahalle sakinleriyle buluşmaya özen gösteren Başkan Rıza Akpolat, dün başkanlık katında gerçekleşen halk buluşmasında Abbasağa, Cihannüma, Yıldız, Balmumcu, Gayrettepe, Levazım, Muradiye, Sinanpaşa, Türkali, Dikilitaş ve Vişnezade mahallesindeki komşularını ağırladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Başkan Rıza Akpolat ile birlikte başkan yardımcıları ve ilgili tüm müdürler katıldı. Halk toplantısı öncesinde konuşma yapan Akpolat, her konuda vatandaşın yanında olduklarını, talep ve görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi:

"Komşularımızla İletişimimizi Güçlendiriyoruz"

"Yerel demokrasiyi güçlendireceğimiz, katılımcılığı artıracağımız bir dönemi başlatacağımıza dair söz vermiştik. Kurumsal takvimimizi hazırlayacağız demiştik; kurumsal takvimiz dahilinde hem açık mikrofon etkinliklerini yaptık, şimdi de onun değişik bir versiyonu olan halk toplantıları kısmına geçiyoruz. Amacımız şu; Biz belediyeye geldik muhatap bulamadık, sorunlarımızı kimseye aktaramadık, belediye başkanını göremedik, başkan yardımcılarına ulaşamadık, müdürleriyle konuşamadık gibi bir takım iletişim ve koordinasyon eksikliğini ortadan kaldırmak için bu toplantıları yapıyoruz ve yapacağız. Mahalle mahalle ayırdık çünkü toplu olduğu zaman erişim sıkıntısı yaşanabiliyor. Hayata geçireceğimiz birçok projeyle ilgili adımlar attık. Altyapılarını hazırladık şimdi burada ufak tefek gibi görünen ama bizim günlük hayatımızı zorlaştıran konularla ilgili sizlerle konuşacağız. Sizler buraya gelip ilgili sorununuzu söyleyeceksiniz. Burada Başkan yardımcılarımız ve ilgili bütün müdürlerimiz sizlerin sorunlarına birebir cevap verecekler, ilgilenecekler."

Başkan Rıza Akpolat geçen hafta da Konaklar, Levent, Nisbetiye, Akatlar, Etiler, Kültür, Arnavutköy, Bebek, Kuruçeşme, Mecidiye, Ortaköy ve Ulus Mahallesi sakinlerini ağırlamıştı.

Foto Galeri


Yeni Haberler