Çocuk Sanat Festivali Beşiktaş’ta Gerçekleşti!

Çocuk Sanat Festivali Beşiktaş’ta Gerçekleşti!

Çocuk Sanat Festivali, 1-13 yaş arasındaki binlerce çocuğu, renkli aktivitelerle, sanatla ve sanatçılarla buluşturdu...

Eklenme Tarihi: 03 Şubat 2020 Pazartesi

Beşiktaş Belediyesi’nin destekçisi olduğu Çocuk Sanat Festivali’nin ikincisi 30 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti. Organizasyona aileleriyle birlikte yoğun ilgi gösteren çocuklar, resimden müziğe, dramadan mutfak sanatlarına, kodlamadan bez bebek yapımına kadar birçok atölye etkinliğine katılarak keyifli zaman geçirdi.

Zorlu PSM ev sahipliğinde gerçekleşen Çocuk Sanat Festivali, 1-13 yaş arasındaki binlerce çocuğu, renkli aktivitelerle, sanatla ve sanatçılarla buluşturdu. Festivale katılan çocuklar, animasyon, karikatür, ahşap boyama, dans ve fotoğrafçılık gibi birbirinden farklı atölyelerde yeteneklerini keşfetti.

Festival alanındaki Beşiktaş Belediyesi atölyesine de ilgi büyüktü. Atölyemizde keyifli vakit geçiren çocuklar, sevilen sanatçılarla birebir görüşme şansını yakaladı. Oyuncular Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Kural ve Murat Cemcir, Tohum Otizm Vakfı yararına atölyemizde çocuklarla bir araya geldi. Seramik atölyesinde çocuklarla vakit geçiren oyuncular, miniklerle yaptıkları bu anlamlı etkinlik sonrası çok mutlu olduklarını ifade etti.

Sanatın ve sanatçının yanında olduğunu her defasında vurgulayan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Çocuk Sanat Festivali’nin destekçisi olmaktan mutluluk duyduğunu ve Beşiktaş’ta düzenlenecek olan tüm çocuk festivallerinin ve kültür-sanat etkinliklerinin destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

Foto Galeri


Yeni Haberler