Beşiktaş'ım Sen Evde Sağlıkla Kal!

Beşiktaş'ım Sen Evde Sağlıkla Kal!

Halkımızın sağlığını önemsiyoruz…

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2020 Perşembe

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından pandemi ilan edilmesiyle sürdürmekte olduğumuz danışmanlık hizmetlerimiz de online platforma taşındı. Beşiktaş Belediyesi olarak vermekte olduğumuz Psikolojik Danışmanlık, Diyetisyen, Aile Danışmanlığı ve Fizyoterapi hizmetleri yüz yüze görüşmenin toplum sağlığımız açısından güvenli olmadığı şu günlerde sizlere online platformlar aracılığıyla ulaşmaya devam edecek. Online danışmanlık hizmetimiz bu alanda yetkinliği olan psikolog, diyetisyen, aile danışmanı ve fizyoterapistlerimiz tarafından verilecek.

Psikologlarımız ile online olarak Koronavirus salgını nedeniyle yaşadığınız endişeleri, sıkıntıları veya diğer problemlerinizi,

Diyetisyenlerimiz ile beslenme konusunda danışmak istediklerinizi,

Aile Danışmanımıza aile içinde yaşadığınız problemleri ve çözüm yollarını,

Fizyoterapistlerimiz ile de uzman oldukları konularda sormak istediklerinizi ister karşılıklı olarak online, isterseniz randevu alarak evinizden çıkmadan danışabilir, sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Görüşme sırasında ev ortamında danışmanlık için uygun ve sessiz bir ortamda örneğin koltukta veya masada otururken görüşmelere katılmalı, mikrofonun ve kameranın açık olduğundan emin olmalısınız. Seans sürecinde bulunduğunuz odaya kimsenin girmeyeceğinden ve bulunduğunuz odanın yeterli aydınlatıldığından emin olun. Seans esnasında paylaşılanlar sizin ve danışmanınız arasında kalacaktır.

Evden çıkmamamız gereken bu günlerde sağlık ile ilgili her konuda sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Web sitemizde yer alan Online Tıbbi Danışma Hizmeti ikonuna tuşlayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Randevu Saatleri: 08.30-17.00

Detaylı bilgi için tıklayınız.Yeni Haberler