Beşiktaş Belediyesi Çocuklar için Yayına Hazır!

Beşiktaş Belediyesi Çocuklar için Yayına Hazır!

Belediyemizin YouTube kanalında çocuklarımız için yayındayız...

Eklenme Tarihi: 07 Nisan 2020 Salı

Her şeye rağmen yaşam sürüyor; Beşiktaş’ın çocukları büyüyor. Onlar derslerinden kalan zamanlarda iyi vakit geçirsinler diye Beşiktaş Belediyesi TV’de yayına başladık.

Sosyal izolasyonu desteklediğimiz bu günlerde çocuklar için de yeni projeler hayata geçiriyoruz. Beşiktaş Belediyesi YouTube kanalında, eğitici ve renkli içeriklerle dolu programları çocuk izleyicilerimizle buluşturuyoruz.

Koronavirüs nedeniyle uygulanan #EvdeKal hareketi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kapsamlı olarak gerçekleştiriliyor. Okulların kapandığı, çocukların evde kaldığı bu zor süreçte online platformlar büyük önem kazanıyor. Belediyemiz de öğrencilerin evde derslerinden kalan zamanı daha kaliteli ve keyifli geçirilebilmeleri için Beşiktaş Belediyesi YouTube kanalında (www.youtube.com/besiktasbelediyesi) çocuklara yönelik yayınlara başladı.

1 Nisan Çarşamba günü başlayan yayınlarımızda tiyatrodan film gösterimlerine pek çok farklı türde içerik çocukların beğenisine sunuluyor. Her hafta farklı içeriklerle yayınlanacak programlarımızı kaçırmayın! Şimdiden iyi seyirler…

Haftalık yayın programı için tıklayınız.
Yeni Haberler