Yeniden b+

Yeniden b+

Beşiktaş'ın Kent Kültürü Dergisi b+ şimdi online...

Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2020 Pazartesi

Yenilik güzeldir! Beşiktaş Belediyesi’nin kent kültürü dergisi b+ yenilenen tasarımı ve içeriğiyle Beşiktaşlılarla yeniden buluştu. 2008 yılında yayın hayatına başlayıp 2015’e kadar Beşiktaş’ın tarihi, kültürü ve simge kimliklerine dair yüzlerce konuyu mercek altına alan b+ dergisi, beş yıllık bir aradan sonra okurlarına merhaba diyor.

Tasarımı, logosu ve boyutuyla tamamen yenilenen b+, 25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin kendi alanında öncü dergilerini yaratan bir ekip ve Beşiktaş İletişim Ofisi (BİO) danışmanlığında Kültür ve Sosyal İşler ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüklerinin uzmanları tarafından, uluslararası standartlarda bir görsel dil ve editöryal emekle hazırlanıyor. Konusunun uzmanı kalemler, usta fotoğrafçılar b+’da bir araya geliyor.

Yenilenirken sayfa sayısı da artan dergimizde, Beşiktaş’ın tarihini, kültürünü, günlük yaşamını irdeleyen konuların yanı sıra, ekoloji ve teknoloji gibi günümüzün başlıca meselelerini de ele alıyoruz. Bu konulara odaklanan aydınlatıcı haberlere, yazılara ve bilgilere yer veriyoruz. Her sayısında doğa, sanat, mimari, esnafla söyleşiler ve gençlerin gündeminin nabzını tutan sayfaların yer alacağı dergide, etkinliklerden faaliyetlere geniş bir yelpazede belediyemizden haberleri de okuyabilirsiniz. b+ aynı zamanda, vatandaşlarımızın hastanelerden okullara ve kültür merkezlerine Beşiktaş ile ilgili tüm iletişim bilgilerine ulaşabilecekleri bir rehber niteliği taşıyor.

Geçmişte yaşamdan sanata Beşiktaş’ın ruhunu yansıtan gelenekselleşmiş köşeleriyle Beşiktaşlılar için kaynak görevi görmüş, Beşiktaş’ın önemli bir değeri olarak gördüğümüz b+’nın ilk sayısını linke tıklayarak okuyabilirsiniz. 

Beşiktaş'ın Kent Kültürü Dergisi b+


Yeni Haberler