Biryudumkitap Beşiktaşlılar için Ücretsiz!

Biryudumkitap Beşiktaşlılar için Ücretsiz!

Atatürk’ün Beşiktaş’tan yola çıkışının 101. yılında hazırladığımız kitap seçkisiyle birlikte Biryudumkitap üyeliği 60 gün boyunca tüm Beşiktaşlılara ücretsiz…

Eklenme Tarihi: 15 Mayıs 2020 Cuma

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Beşiktaş Belediyesi ve Biryudumkitap iş birliği ile Atatürk hakkında yazılmış ve Atatürk’ün sevdiği kitaplardan oluşan özel bir kitap listesi hazırlandı. Kitapseverler, Beşiktaş Belediyesi özel koduyla Biryudumkitap uygulaması üzerinden ücretsiz olarak 60 gün boyunca bu kitaplara erişebilecek.

Biryudumkitap Nasıl Kullanılır?
Biryudumkitap uygulaması App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir. Cihaza göre otomatik yönlendiren akıllı link: app.biryudumkitap.com/share.html
Bilgisayar ile giriş için Google Play Store indirme linki:
play.google.com/store/apps/details?id=com.biryudumkitap&hl=tr
(Kodumuz büyük harflerle BSKTS101) Biryudumkitap uygulaması - Ayarlar > Görüşlerinizi Yazın kısmına sadece kod girilerek Gönder butonuna basılmasıyla aktif edilecektir. Kod, hiçbir taahhüt, şart ya da ödeme gerektirmeden 31 Mayıs 2020 23.59'a kadar geçerlidir. Kod aktif edildiği andan itibaren Biryudumkitap üyeliği 60 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

Özel olarak hazırlanan kitaplar:
İlber Ortaylı - Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Attilâ İlhan - Hangi Atatürk, Falih Rıfkı Atay - Çankaya, Grigory Petrov - Beyaz Zambaklar Ülkesinde, Biryudumkitap Özgün İçeriği - Atatürk Biyografisi’dir. Bu kitapların tamamı aynı zamanda sesli olarak da sunulmaktadır.  Teknik sorularınız için biryudumkitap.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

*Uygulamaya 17 Mayıs tarihinden itibaren erişilebilir.


Yeni Haberler