Yeni Normal Dönemin İlk Nikâhları Kıyıldı!

Yeni Normal Dönemin İlk Nikâhları Kıyıldı!

Başkan Rıza Akpolat, yeni normal dönemin ilk nikâhlarını kıydı…

Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2020 Pazartesi

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde iki çiftimizin nikâhını kıydı. Çiftlere mutluluklar dileyen Başkan Akpolat’ın evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline vermesi salondakilerin takdirini topladı.

1 Haziran’dan itibaren normalleşme adımlarının hayata geçmesiyle beraber yuva kurmak isteyen çiftler düğün hazırlıklarını hızlandırdı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da komşularımızı mutlu günlerinde yalnız bırakmamak için iki çiftin nikâhını kıydı. Sosyal mesafe kurallarına uyularak maskeli bir şekilde gerçekleştirilen nikâh törenlerinde Başkan Akpolat ilk olarak Meral İslamoğlu ve Volkan Aysel çiftinin mutluluklarına ortak oldu. Pandemi sonrasında ilk defa nikâh kıydığını söyleyen Başkan Akpolat, evlilik cüzdanını evin reisine veriyorum diyerek geline uzattı ve şunları söyledi: "Aile cüzdanını evin reisine takdim edeceğim. Damat bey biliyor; evin reisi deyince elini uzatmadı. İmza attığınız bu kalemi de sizlere hediye ediyorum. Bir ömür boyu bugünün hatırasını taşımanız dileğiyle size bir ömür boyu mutlu sağlıklı yıllar diliyorum."

Başkan Akpolat daha sonra Ezel Soptar ve Ari Deni Tunyuzoğlu’nun nikâhını kıyarak yeni evli çifte mutluluklar diledi. Evlilik cüzdanını yine evin reisine veriyorum diyerek geline uzatan Akpolat, salondakiler tarafından uzun süre alkışlandı.

Sosyal medya hesabından da paylaşım yaparak duygularını ifade eden Başkan Akpolat, "Kısıtlamaların ardından ilk hafta sonu nikâhlarımızda bugün sevgili Meral ve Volkan ile Ezel ve Ari Deni’nin mutluluklarına ortak olduk. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmelerini diliyorum" dedi.Foto Galeri


Yeni Haberler