Başkan Rıza Akpolat CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş’t...

Başkan Rıza Akpolat CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş’ta Ağırladı

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ı makamında ziyaret etti…

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2020 Cumartesi

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş’ta ağırladı. Başkan Akpolat, Kaftancıoğlu’na Beşiktaş’ta hayata geçirilen projeler ve salgın sürecinde yapılan çalışmalar konusunda bilgi verdi. Kaftancıoğlu, gerçekleştirilen çalışmalar için Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu, 19 Haziran Cuma günü Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ı makamında ziyaret etti. CHP Beşiktaş İlçe Başkanı Gözde Fil, CHP İstanbul il yöneticileri, Beşiktaş Belediyesi meclis ve grup başkan vekilleri ve belediye başkan yardımcıları da ziyaretçiler arasında yer aldı. Başkan Rıza Akpolat, ziyaret anısına Dr. Canan Kaftancıoğlu’na bir süre önce yanan İzmir ormanlarına dikilecek fidanları temsil eden bir plaket takdim etti.

Dr. Canan Kaftancıoğlu, başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretin ardından Başkan Rıza Akpolat tarafından hayata geçirilen ve projelenen çalışmaları yerinde inceledi. Etiler Sanatçılar Parkı’nda bulunan sosyal tesislerde incelemelerde bulunan Kaftancıoğlu, vatandaşın rahat nefes alabildiği bu mekanda yapılan düzenlemeler için çalışanlara teşekkür etti. Kaftancıoğlu daha sonra Beşiktaş’ta yoksullukla mücadele kapsamında hizmete sunulacak olan Halk Market Projesi’nin detayları konusunda Başkan Akpolat’tan bilgi aldı. Dr. Canan Kaftancıoğlu ayrıca Beşiktaş’taki öğrencilerin eğitim ihtiyacının yanı sıra sosyalleşmeleri için Akşit Plaza’da hayata geçirilen Beşiktaş Akademi ve Karaoğlan Gençlik Merkezi'ni ziyaret etti. Öğrencilerin yemek sorununa büyük bir çözüm getirecek olan ÖğrenciYE projesi hakkında da bilgi alan Kaftancıoğlu, yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Başkan Akpolat, CHP İstanbul İl Başkanı Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun ziyaretiyle ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak şunları söyledi: “Parti örgütümüzde yıllardır birlikte mücadele verdiğimiz İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nu Beşiktaş'ta ağırladık ve güncel faaliyetlerimizi yerinde aktarma fırsatı bulduk. Ziyaretinden ötürü kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum. Halkımız için çalışmaya devam edeceğiz.”

Foto Galeri


Yeni Haberler